Knygų apžvalgos

Rebecca Serle „Po penkerių metų“

Šiame pasaulyje yra labai daug knygų, kurias norėčiau perskaityti, bet kadangi to laiko knygoms ne per daugiausiai tai vis skrupulingiau renkuosi, tam, kad mėgaučiausi knyga, o ne žiūrėčiau kiek dar puslapių liko. Renkantis šią knygą, nebuvau tikra šimtu procentu. Mane sudomino santykių tema, bet kiek bijojau per daug fantazijų ir sapnų elementų.
Tai gi, apie ką ši istorija?. Denei puikiai klojasi gyvenimas. Jauna, graži, įsimylėjusi savo vaikiną Deividą, susižadėjus, bei sukūrus puikią teisininkės karjerą. Atrodo nieko ir netrūksta. Vieną dieną užsnūdus Denė susapnuoja sapną, kuriame ji yra su kitu vyru, kituose namuose, jų santykiai aistringi. Nubudusi niekaip negali pamiršti šio sapno-vizijos, metų metais ši keistos atities nuojauta persekioja Denę, kol likimas suveda jos ir vaikino iš sapno kelius.
Natūraliai kažkaip tikisi labai romantiškos istorijos apie santykių ir gyvenimo permąstymą. Negalėčiau pasakyti, kad to visai nėra, bet istorija turi daug kitų siužeto linijų, kurios eliminuoja iš knygos kičinę romantiką. Dar viena ryški siužeto linija Denės ir jos geriausios draugės santykiai. Eigoje šie siužetai persipina bei susiveda į didelę ir gražią istoriją.
Ši knyga apie meilę ir draugystę, pasirinkimus, lemtį. Norėčiau daugiau ką papasakoti, bet nenoriu kartotis ar per daug atskleisti siužeto.
Manau patiks tiems, kas ieško istorijų apie santykius, gyvenimo iššūkius ir yra atsikandę knygų, kuriose perskaičius pirmą puslapį jau žinai kaip viskas baigsis. Man tai viena gražesnių ir jautresnių skaitytų knygų, apie tai, koks gyvenimas gali būti skaudžiai nenuspėjamas.
Metai: 2021
Puslapių skaičius: 288
Knyga: nuosava
Vertinimas: 5/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *