Perskaitytos knygos

Richelle Mead „Vampyrų akademija. šalčio dvelksmas“ II knyga

cdbsalcio-dvelksmasvampyru-akademijaz1Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Na va žaibo greičiu perskaičiau ir antrą dalį. Nors dauguma komentatorių ošia, kokia I dalis gera, o II tai jau stebuklas, man jos apylygės. Čia toks žanras, kad kol skaitai atrodo įdomu ir yra įdomu, bet perskaitai ir tiek. Kažkaip jau nujaučiu pabaigą, o kai skaitai II knygą iš VI ir jauti kuo viskas baigsis, šiurpu mažumėle. Aišku nebursiu aš čia, o skaitysiu toliau.

Tai gi II dalis pasižymėjo labiau mamos ir dukros santykiais ir pagrindinė veikėja subrendo labiau, aišku meilės reikalai apverktini, o jos ta globotinė tokia visiška depresova asmenybė, tai jau kažkiek erzino.

Kovos scenos žiaurios, bet kai aš su skūra skaitytoja, tai kažkaip ištvėriau, bet jei skaitymas kaip kapoja galvą atšipusiu kardu skamba nekaip, tai siūlau praleisti pastraipą.

Šiaip tai viskas gerai, knyga skaitosi įdomiai, greitai, manau tie kas nori kažko labiau brandžiau, tai sugebės suvokti, kad šios knygelės orientuotos į paauglius ir tokius kaip aš, skaitytojus mėgstančius magijas ir mistikas, po darbo dienos.

Oficiali versija: Morojų princesė, mirtingoji vampyrė, Lisa Dragomir apdovanota ypatingu gebėjimu valdyti dvasios elementą. Geriausia Lisos draugė Rouz Hetavėj yra dampyrė, kurios gyslomis teka ir žmogaus, ir vampyro kraujas. Kadangi Lisa yra mirtinga, Rouz tenka ją nuolat saugoti nuo nemirtingųjų strigojų, pačių žiauriausių vampyrų. Jie pasiryžę bet kam, kad Lisa taptų viena jų…
Rouze turi didelių rūpesčių, mat panašu, kad jos žavusis mokytojas Dmitrijus įsimylėjo kitą, o Meisonas, geriausias Rouze draugas, puoselėja romantiškus jausmus. Lyg to būtų maža Rouz atsiduria Lisos mintyse kaskart, kai ji… mylisi su savo vaikinu Kristianu.
Netoli Šv. Vladimiro akademijos įvykdytas strigojų išpuolis sukrečia visus. Mokinių saugumu besirūpindami mokytojai išsiunčia juos į privatų Aidehado slidinėjimo kurortą. Ramybė, spindintys snieguoti kalnai, prabangi aplinka leidžia pasijusti saugiems. Tačiau tai tik iliuzija.
Kuomet trys mokiniai išsiruošia į pavojingą žygį medžioti strigojų, Rouz ir Kristianas skuba jiems į pagalbą. Bet šįkart Rouz – ir jos širdies – tyko daug didesnis pavojus, nei ji kada galėjo įsivaizduoti…
Knyga: skolinta

Puslapių skaičius :264

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *