Perskaitytos knygos

L. Craig-Parker „Milijonas nepadorių paslapčių“

milijonas nepadoriu paslapciuVertinimas: 2/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Ši knyga arba patinka arba nepatinka. Man ji labiau nepatiko, nors girdėjau gerų atsiliepimų, o vienas jų buvo toks, kad tai išskirtinis erotinis romanas. Labai norėčiau sužinoti kuo. Didžiausias minusas šios knygos yra siužeto nebuvimas, kažkas įvyksta pradžioje ir pabaigoje, o tarpe amžinas voliojimasis pataluose. Charakteriai bandyti formuoti kaip gilių asmenybių, bet, mano galva, jie vis tiek išliko tokie paviršiniai. Knyga apie vyrą, kuris aukcione nusiperka merginą ir gali daryt su ja ką nori, o toji mergina priversta finansinių bėdų, jame dalyvauja. Pradeda jie gyventi kartu ir ten jų visokie pykčiai, aistros, buitinės paslaptys ir panašiai. Kuomet skaičiau buvau Tailande ir lankiausi baruose, mačiau kokie vyrai veržiasi pas tas perkamas mergas, tai ten nieko į gražus pusę net nėra, o šios knygos veikėjas tai tiesiog grožio etalonas, puikios širdies, tobulybė. Man pritrūko realumo pojūčio skaitant.
Labai seniai, prieš dar visus atspalvius ir panašiai, esu skaičius erotinį romaną (pavadintas taip), bet ten tos erotikos lašas ir ji labiau idėjinė, o siužetas labai stiprus, labai apmaudu, kad aš visai tos knygos pavadinimo nepamenu ir kai skaitau tokias paviršutiniškas knygas kaip ši, stebiuosi autoriaus nuomone, jog tereikia pridėti „karštų“ scenų ir lyg savaime knyga bus gera.
O labiausiai erzino veikėjos mintyse kalbėjimaisi su savo tarpkoju. Nu ką aš žinau. Tai turėjo būti labai fun, o realiai buvo kažkaip nei juokinga, nei ką.
Oficiali versija Deleina Talbot turi paslaptį. Šeimai atsidūrus gyvenimo ir mirties akivaizdoje, Deleina nusprendžia pasiaukoti. Slaptame aukcione, kuris vyksta prabangiame Čikagos erotiniame klube, ji pasiryžta tapti preke. Nuo šiol ji Nojaus Kraufordo – turtingo magnato – nuosavybė, o jos pareiga – tenkinti kiekvieną jo poreikį.
Sutartimi įsipareigojusi paklusti Deleina nenutuokia, kad Nojus pažadins tokius pojūčius, kurių nė nemanė galinti patirti, o juos siejantis aistringas erotinis ryšys netrukus pasuks jų likimus netikėta kryptimi ir dovanos trapų meilės pažadą.
Knyga: paskolinta
Puslapių skaičius : 432

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *