Knygų apžvalgos

L. Craig-Parker „Milijonas nuodėmingų malonumų“

Aš sakau: Ech tie tęsiniai. Nuo pat mažų savo gyvenimo dienų buvau pareiginga, tai gi, perskaičiau pirmą dalį, tai reikia dėl pliuso ir antrą dalį perskaityti, nes kaip kitaip. Aišku nuo pat pradžių kaip viskas baigsis – meilė, vaikučiai, teisybė atstatyta, blogiečiai pamokyti, geriečiai apdovanoti likimo dovanom. Tai yra tokio žanro knygos, kur nujauti pabaigą.
Visgi pats siužetas tai jau toks holivudas, kad oh my god. Gražuolis perkasi merginą, mergina aikštinga, tada meilė, aistros, atsiranda pavyduolių, pavyduoliai nugalėti, dar kokia praeities trauma ir tiek. Galit manęs paklausti, kam skaitau jeigu nepatinka?. Atsakymas paprastas, pirmą dalį man rekomendavo, o antrą iš pareigos, atostogų aplinkybėm, kai norisi ko nors lengvo. Kažkodėl ši serija yra labai palankiai vertinama skaitytojų, sprendžiant iš komentarų ir gyvų atsiliepimų, kuriuos esu girdėjus.
Erotinis žanras – viskas gerai su tuo, nesu davatka, nesitikiu imant į rankas tokią knygą egzistencinių apmąstymų, bet šį kartą, viskas man pasirodė labai paviršutiniška, nuo veikėjų charakterių iki siužeto. Gali būti siužetas su erotikos elementais, bet čia yra erotika su siužeto elementais. Perlenkta lazda. Manau esu visai nemažai perskaičius šio žanro knygų ir galėčiau išskirti vieną, tai Valerie Tasso „Nepasotinamoji“ arba kitu pavadinimu, „Nimfomanės užrašai“, kadangi knyga parašyta autobiografiniais motyvais tai viskas pateikta gan tikroviškai, paveikiai ir skoningai.
Džiaugiuosi, kad autorė nesumąstė rašyti trečios dalies, nes per daug gerų knygų laukia, kad vėl grįžčiau prie šios istorijos.
Knygos nugarėlė sako: Už du milijonus dolerių Nojus Kraufordas dvejiems metams įsigijo nuostabiausią moterį, kokią kada nors pažinojo. Įtraukęs skaisčią Deleiną Talbot į juslinių malonumų pasaulį jis ne kartą pasijuto gavęs daugiau, nei kada galėjo svajoti. Tačiau sužinojęs priežastį, kodėl nekalta mergina pardavė savo kūną daugiausia pasiūliusiam žmogui aukcione, turėjo priimti sunkiausią sprendimą gyvenime – paleisti ją į laisvę.
Deleina negalėjo patikėti, kad taip nutiko. Nejaugi Nojus nežino, kad juodu sieja kur kas stipresnis už seksą ryšys, kurio nutraukti negalima? Net niekingiausias priešas, siekiantis sunaikinti milijonierių, net tamsi paslaptis, kurią jis slepia, negali jų išskirti. Deleina privalės parodyti, kad mylimasis priklauso jai, net jeigu teks viskuo rizikuoti dėl meilės, kurios nenupirksi ir neparduosi.
Metai: 2016
Puslapių skaičius: 352
Knyga: pasiskolinta
Vertinimas: 2/5
1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši.

Patinka(8)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *