Perskaitytos knygos

Taylor Jenkins Reid „Supernova“

Kai socialiniuose tinkluose pamačiau pasidalinimus apie šią knygą – supratau, kad būtinai ją skaitysiu. Man patinka liūdnos knygos, veikėjai, kurie kapstosi iš gyvenimo bedugnių. Tik vieni autoriai suraito laimingas pabaigas, kartais net nelabai realistiškas, kiti palieka skaitytoją su gumulu gerklėje. Buvo smalsu kaip bus šį kartą.

Elsė ir Benas vieną lietingą dieną susitinka picerijoje. Atsitiktinė pažintis vystosi kosmoso greičiu, vis daugiau praleisdami laiko kartu, jie vienas kito nebegali paleisti. Santykius vainikuoja greitos ir slaptos vestuvės, bet likimas negailestingas. Meilė žybtelėjus kaip Supernova priversta užgesti. Rosas, vos tik susituokęs, žūsta po sunkvežimio ratais. Elsės laimės ir meilės kupinas gyvenimas tampa kasdieninė kančia, kančia – pabusti ryte, kančia – būti namuose, kuriuose visi Roso daiktai, tarytum jis dar būtų čia. Daug pykčio, neteisybės jausmo patirdama Elsė iš paskutinių jėgų likučių organizuoja laidotuves. Dauguma artimųjų ir draugų, net nežinojo, apie jų jausmus, santykius ir net nenutuokia kokia tragedija tapo Elsės gyvenimas.

Tai knyga ne tik apie gyvenimą po didžiulės netekties. Tai pasakojimas ir apie gyvenimą su netektį patyrusiu žmogumi, kuris per akimirką tampa kitoks, kurį pradžiuginti tampa neįmanoma. Gyventi tampa sunku visiems.

Knyga mane tiesiog įsiurbė, joje daug santykių ir požiūrio kampų, kiekvienas veikėjas turi savo perspektyvą į šią tragediją. Kelis kartus jau maniau, kad nuspėsiu siužeto vingius, bet gerai, kad buvau neteisi. Manau knyga turėtų patikti tiems, kurie mėgsta liūdnas istorijas, bet kartu šioje istorijoje yra ir šviesos – gyvenimą verta gyventi, net jei atrodo nieko nelieka.

Metai: 2023

Puslapių skaičius: 384

Knyga: nuosava

Vertinimas: 5/5

1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *