Knygų apžvalgos

AŠTUONI

Aštuonerius metus rašau knygų apžvalgas. Per šiuos metus daug kas keitėsi, bet aš visada rasdavau laiko ir vietos savo gyvenime pasidalinti ką skaičiau ir ką apie tai manau. Tokiame dinamiškame, besikeičiančiame pasaulyje, kuomet atrodo, kad laiko tik mažiau paroje, giriu save už tai – už tęstinumą, nepamestą ritmą.

Šiais metais perskaičiau 43 knygas. Nei džiaugiuosi, nei liūdžiu, nes daugumoje metų apžvalgų vyrauja panašus skaičius, tik pernai buvo daugiau. Jaučiu, kad šiais metais koją kišo išgriuvus skaitymo rutina, nes aktyviai gyvenat – tik netrukdomas ir reguliarus laikas knygai gali leisti perskaityti daugiau knygų, o pastaruoju metu skaitau kada ištaikau momentą, kuris būna pertrauktas milijoną kartų, todėl turiu tikslą vėl grįžti prie rutininio skaitymo, nes kartais atrodo kad vieną ir tą pačią knygą skaitau amžinai.

Šių metų atradimai:

Philippa Perry „Knyga, kurią turėjo perskaityti jūsų tėvai“
Ashley Audrain „Nuojauta“
Laura Schroff, Alex Tresniowski „Nematoma gija“
Kate Elizabeth Russel „Tamsi Vanesa“
Keith Stuart „Kaladėlių berniukas“
Jeanine Cummins „Amerikos purvas“
Abbie Greaves „Visas mums duotas laikas“

Šios knygos man iš ties patiko, įsimintinos.

Žvelgdama į šių metų apžvalgas, pastebėjau, kad buvo knygų, kurios buvo visuotiniam skaitymo bume, apipiltos pagyrom bet man jau tokio įspūdžio nepaliko – „Taylor Jenkins Reid „Daisy Jones & The Six“,Matt Haig „Vidurnakčio biblioteka“.

Dažniausiai metų apžvalgose nerašau apie tas knygas, kurios nepatiko, nes paprasčiausiai daug tokių nėra ir nebūna, kad jau tragiškai nepatiktų, jos negalėčiau skaityti, bet suprantu, kad skaitytojui smalsu ne tik apie pagyras skaityti. Šių metų šiaip sau skaitinys buvo: Joanna Cannon „Trys tiesos apie Elsę“, ne mano knyga, nors tikėjausi daug.

Tikiuosi kitais metais pasigirsiu daugiau perskaitytų knygų, bet dar labiau tikiuosi, kad knygos palies mano sielą ir širdį, gal būt suteiks man atsakymus, kurių ilgai ieškau.

Saliut.

(Iliustracija Pinterest)

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *