Knygų apžvalgos

Laura Barnett „Mūsų gyvenimo variantai“

Dažnai susimąstau, kaip gyvenimas būtų pasisukęs, jei būčiau priėmus kitokius sprendimus- kur dabar būčiau, kokia būčiau, bei ką veikčiau. O gal skirtingi keliai vis tiek atvestų į tą patį tašką?. Kai pamačiau šią knygą, iš pirmo žvilgsnio labai artimą, tokiems apmąstymams, nusprendžiau, kad turiu ją perskaityti.
Evos ir Džimo keliai susikerta 1958 metais, kai žavi mergina važiuodama dviračiu susiduria su šuneliu. Netoliese būna ir Džimas. Nuo čia jų gyvenimai išsišakoja į tris linijas. Vienoje jų, jie po šio įvykio pradeda artimai bendrauti ir įsimyli vienas kitą, kitoje tiesiog prasilenkia, trečioje pažinčiai nelemta vystytis. O siužetas toliau taip ir dėliojasi, viename jų, jie gyvena bendra gyvenimą, kitame vis prasilenkia, trečiame vis bando priartėti vienas prie kito. Nemažai santykių aiškinimosi, vidinių dramų, sudėtingų tėvų ir vaikų santykių, abejonių, lemtingo nedrąsumo.
Skaityti šią knygą buvo ir smagu, ir sudėtinga. Visa knygą lydėjo intriga, kaip viskas galų gale baigsis, bet buvo painiavos ir tarp veikėjų. Jie tie patys, vis kitoje linijoje, bet pasikeitusiame kontekste. Bendrai žvelgiant nors siužetas labai turi daug galimybių išplėtoti veikėjų charakterius, jausmus, pripinti visokių įvykių, man buvo kažkaip prėska skaityti. Nepatyriau didelių išgyvenimų, nuoširdžiai prisipažįstant, skaitydama kelis kartus praverčiau likusius puslapius pažiūrėt ar dar daug liko.
Nebuvo kančia, bet ir džiaugsmo daug nebuvo. Knyga, kuri ilgam atmintyje bent jau man neįsirėžė.
Metai: 2016
Puslapių skaičius: 416
Knyga: nuosava
Vertinimas: 3/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *