Nuomonė ir nuotaika

Antrieji skaitymo metai

Na va. Jau du metus rašau apžvalgas apie knygas ir gyvenimiškus akcentus dėlioju ten kur man svarbu, kas aktualu. Kuomet sugalvojau rašyti apie knygas, galvojau, kad man pačiai įdomu bus pamatyti kiek ir ko skaičiau, o gal ir kitiems pasirenkant. Nieko labai nesitikėdama subūriau šiokį tokį savo skaitytojų ratą, tuomet apetitas kilo bevalgant, kas nulėmė, jog nuo naujų metų atsirado valiuke.lt ! Kam yra tekę perkelti informaciją, išmokti naujai dirbti su it platforma, dirbti su puslapio kūrimu – žino kiek tai kainuoja nervų, laiko, pastangų. Viskas tik į gerą, į didesnį mano tekstų pasiekiamumą, bet jau labai tikiuosi, kad čia apsistosiu ir naujų namų savo tekstams neieškosiu. Šie metai mano rašymui buvo pokyčių metai, tiek temom, tiek techniniais sprendimais. Noriu pastebėti, kad rašydama anksčiau buvau užslėpus savo asmenybę, nuo šiol jaučiu žymiai didesnę atsakomybę už savo žodžius, kitą vertus tikiuosi tai manęs labai necenzūruos.
Antrieji skaitymo metai, buvo nelabai skaitymo, kaip bebūtų ironiška. Šiais metais aš perskaičiau tik (gėda) 32 knygas (net 10 knygų mažiau nei pernai). Ką kaltint – neturiu, nebent savo patingėjimus ir gal blogą laiko planavimą. Naujų metų proga pasiryžau knygų iššūkiui, prisižadėjau sukaupti 50 naujai perskaitytų knygų ir susimąsčiau kad čia bus tikras iššūkis.
Puslapių ir knygų storiui neskirsiu laiko skaičiuoti. Vietoje to paminėsiu sėkmingus skaitinius ir laiko vagis. Tai gi labai patiko „Stiklo pilis“ Jeanette Walls, sakyčiau geriausia knyga, kuri papuolė man į rankas per šiuos metus. Patiko, bet tikrai nepritrenkė „Dievas visada keliauja incognito“. Skyriau dėmesio ir Jodi Picoult (nieko keisto) ir jos „Kelias namo“ labai patiko, nors kaip bebūtų apmaudu kelios jos knygos nuvylė. Laiko vagys tai „Pasaulis be mūsų“ ir „Teroristas“. Labai prasto siužeto knygos, o tikėjausi iš jų daug.
Šie metai buvo duobėti, tarpais aktyviai rašydavau, o kartais tapdavau labai abejinga. Džiaugiuosi, kad sutikau Aureliją Steponkutę, kuri pasiūlė sukurti atskirą tinklaraštį, skyrė laiko jį kurdama, padrąsino kai reikėjo ir davė daug patarimų.
Ačiū skaitytojams, o sau linkiu aktyvios saviraiškos ir perskaityti žymiai daugiau knygų.

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *