Perskaitytos knygos

Valerie Tasso „Nepasotinamoji“

cdb_9786094036927_Nepasotinamoji_Viršelis_p1Vertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Kai perskaitau ir vertinu sexy tematikos knygas, aš jų nelyginu su poezija, biografinėmis knygomis ar istoriniais romanais. Na tiesiog, kitas žanras. Jei jūs tokių neskaitot,  siūlau paskaityt nors vieną kitą, o jei neskaitot ir nenorit tai ko gero šis aprašymas nelabai aktualus.
Tai gi vertinant visų atspalvių kontekste man visai patiko ši knyga. Kodėl? Nes siužeto linija yra kitokia, nei jau įprasta – kai vargšė mergelė sutinka mega sexy vyrą, smaginasi ir verkia, po to viskas būna nuostabiai gerai. Ši knyga sukeitė vietom tą gerumą ir blogumą. Pradžioje nepriklausoma moteris gyvena, džiaugiasi ir vargo nemato, sutinka vyrą, įsimyli ir patiria psichologinį smurtą, praranda darbą, nueina šiek tiek šunkeliais, o pabaiga tikrai ne saldainių lietus. Man nelabai patiko pradžia, nes skaičiau ir galvojau nu va vėl tas pats, kol įsiskaičiau prireikė laiko, bet charakteriai atskleisti gerai. (man tai svarbu skaitant) Tiesa, dėl autentiškumo tai labai abejoju, čia taip pat autentiška kaip tikrų faktų filmas apie ateivius.

Aš nesakau, kad tai įspūdinga knyga, kuri pakeis gyvenimą, bet atostogoms, lengvai prieš miegą, kodėl gi ne?

Oficiali versija: Valeri iš pirmo žvilgsnio – šiuolaikinė verslo moteris, kuri turi viską. Ji mėgaujasi karjera ir gyvenimu, jai nestinga stipriosios lyties dėmesio, ji nevaržo savo aistrų. Gauti iš vyro tai, ko nori, niekada nebuvo sunku, tačiau nė vienas Valeri nekrito į akį ar širdį… Kol vieną dieną gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Praradusi artimiausią žmogų ir netikėtai atleista iš darbo, Val susipažįsta su ekscentrišku verslininku. Šis vyras kitoks. Pažintis ją intriguoja. Greitai darbiniai santykiai perauga į susižavėjimą, bet bundantys jausmai turi ir tamsiąją pusę… Ar įmanoma išgelbėti sielą, jei atiduodi savo kūną?

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 416

Patinka(3)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *