Perskaitytos knygos

Tammara Webber „Lengvai“

cdb_Lengvai_p1Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Galvojau ilgai kiek gi man čia paskirti tris ar keturis balus, vis gi trys. Labai abejoju ar po gero mėnesio sugebėsiu atsiminti siužeto liniją, potekstę. Skaitėsi taip pat su kelių dienų neskaitadienių pertrauka.

Ši knyga apie ne pačią protingiausią studentę, kurią užklupo gyvenimo neganda – paliko mokyklinė meilė. Žaibo greičiu susipažino su vaikinu, kuris ją apgynė keblioje situacijoje ir prasidėjo didžiosios meilės kančios bei visokios paslaptys. Šiaip pati pradžia tai tokia gan vangoka, nes studentiški vakarėliai jau mano kaip ir praeitas etapas, tai kažkaip labai neįnykau į skaitymą. Vėliau paaiškėjo, kad žavusis vaikinas, yra kaip ir konsultantas ( prie dėstytojų) o jie kartu šurum burum, tai atsirado jau truputį rimtesnė problema. Kelis kart bandė skirtis, aišku nepavyko. Tada didžioji paslaptis, kuri labai jau greit buvo atskleista ir intrigos nebeliko. Šiek tiek būta smurto, bet aišku meilė tokiose knygose nugali viską. Labai tinka skaityti, kai atrodo kitaip.

Man asmeniškai būtų įdomiau jei būtų pasakota iš vaikino pusės, nes jis su paslaptim, toks keistuolis, kaip jam atrodo studentės ir darbuotojo santykiai, gal tokia brandesnė knyga būtų, nes mergina kaip antraplanė veikėja labiau tiktų, nes šiuo atveju jos pagrindinė funkcija buvo verkti ir nervuotis, nervuotis ir verkti.

Didelės išminties tikėtis nereikėtų, susiskaito knyga lengvai, ne veltui toks pavadinimas. Man labiausiai kliuvo, kad autorė kažkaip neišlaikė intrigos, atseit šeimos paslaptis, o mergaitė studentė pasinaudojo google ir viską sužinojo. Labai išmanu. Ir dar viršelis.. Nemėgstu viršelių su a la pagrindinių veikėjų nuotrauka, kažkokia gi nesąmonė, čia juk knyga reikia nusipiešti galvoje portretą, o ne nuotraukos. Nors aišku aliuzija čia gali būt, bet išorinių sutapimų daug. Kaip kam, gal kažkam taip lengviau, bet aš sutrikau, nes įsivaizdavau visai ne tokius juos. Ir dar nors knyga sakyčiau skirta kokių 16-18 metų skaitytojoms, bet yra tokių scenų, kad mhm…gal tada jau ne 16. Keista knyga.

Oficiali versija: Išgelbėta nepažįstamojo.
Gaubiama ir kankinama paslapties.
Kartais mylėti nelengva…
Su draugu išvažiavusi studijuoti į tą patį universitetą, Žaklina nė nenumanė, kad jau kitais metais jis ją paliks.
Žaklina jaučiasi sugniuždyta: vieniša, įskaudinta, buvę tariamieji draugai jos vengia, be to, jai pirmą kartą gresia susikirsti per egzaminą.
Žaklinai išėjus iš nemielo studentų vakarėlio, ją užpuola vienas studentų brolijos narys. Tik netikėtai pasirodęs nepažįstamasis merginą išgelbsti.
Mergina kimba į mokslus ir trokšta pamiršti nelemtą naktį. Jos gelbėtojas Lukas, per ekonomikos paskaitą sėdintis galinėje auditorijos eilėje, nuolat į ją žvilgčioja ir kažką paišo užrašų knygutėje. Draugės mano, kad šis vaikinas puikiai tiktų Žaklinai atsigauti po išsiskyrimo su draugu, tačiau kol kas juodu skiria nematoma siena.
Užpuolikui nesiliaujant Žakliną persekiojus, jai reikia rinktis: prisipažinti pralaimėjus arba išmokti kovoti ir duoti persekiotojui atkirtį. Lukas pasiryžęs ją ginti, bet jis turi ir savų paslapčių.
Knyga: skolinta
Puslapių skaičius :280

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *