Perskaitytos knygos

Sylvia Day „Užvaldyk mane. Crossfire serija“

sylvia-day-uzvaldyk-mane-68337136Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau : Kaip mane erzina, kai rašytoja pradeda rašyti penkias knygas, bet neturi ką rašyti. Kas gi įvyko šioje?

Nieko reikšmingo. Meilė didžiausia, bet kapanojasi praeities mėšle ir laksto vienas nuo kito. Ir aišku vartosi lovoje, viską užgožia nenormali aistra, kas abu veikėjus daro kažkokiais psichiniais ligoniais. Neįsivaizduoju tokių žmonių realybėje, kad tarkim kolega, kaimynas ar tolimas giminaitis yra tokio sukirpimo. Rašinėja apie prabangas, apie problemas rojuj. Tvirkino vaikystėj vieną veikėją, kitą prievartavo, apie tai jau rašė trijose dalyse anksčiau, ir aišku šitoj. Išleidžia šitas knygas kas metai ar pusantrų, tai skaitai ir nebesupranti iš kur tie šalutiniai veikėjai. Struktūrinis pokytis, kad rašoma tiek iš Evos pozicijos, tiek iš Gideono, tai įdomiau skaityt, nei vienos Evos dūsavimus.

Realiai tai nebeskaityčiau, bet vienas dalykas mano gera draugė perleidžia šitas knygas, o antras, kad mėgstu užbaigti pradėtus darbus. Tai abi vaitojam kokia nesąmonė ir skaitom toliau.

Mano nuomone yra atspalvių trilogija, o visi kiti erotiniai romanai, tai jų klonai. Iš kitos pusės čia toks žanras, dviračio neišrasi.

PS: nuojauta kužda, kad paskutinėje dalyje, bus šeimos pagausėjimas. Viena taps nėščia, o kitas paklaiks nuo to, kad taps tėvuku ir psichuos, kol galų gale užbaigs autorė visa istoriją laiminga gaida.

Oficiali versija: Gideonas vadina mane savo angelu, bet jis pats – mano gyvenimo stebuklas. Mano nuostabusis sužeistas karys, pasiryžęs nugalėti manuosius demonus, bet atsisakantis pažvelgti į akis saviesiems.
Įžadai, kuriais apsikeitėme, turėjo susieti mus tvirčiau nei kūnas ir kraujas. Tačiau jie tik atvėrė senas žaizdas, skausmą ir abejones, ir išviliojo iš šešėlių priešus. Jutau, kaip jis slysta man pro pirštus, kaip pildosi didžiausios mano baimės, kaip mano meilė bandoma tokiais būdais, kuriems pakelti esu per silpna.
Šviesiausiu mūsų gyvenimo metu įsibrovusi jo praeities tamsa grasino atimti viską, dėl ko taip stengėmės…

Knyga: padovanota
Puslapių skaičius : 368

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *