Perskaitytos knygos

Sylvia Day “Pasinerk į mane”

day-pasinerk-imane72maxVertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Pirmiausiai, noriu padėkoti žmogui, kuris paskolino man šią knygą ir taip padėjo sutrumpinti pageidavimų sąrašą.

Ilgai nelaukus, dalinuosi savo nuomone. Skaitant knygą jaučiasi plastmasė. Viskas taip netikroviška. Pradedant siužetu ir aplinkybėmis, baigiant pačiais veikėjų charakteriais ir dirbtinai keliamomis dramomis. Kiekvienas nesklandumas išsisprendžia lovoj. Aš nuoširdžiai abejoju ar taip gyvenant galima sukurt normalius santykius. Pažanga, kad Eva dėl kiekvieno žodžio ne pagal ją, nelekia strimgalviais, o nuostabusis Gideonas nebesivaiko, nes tikrai primena niolikinius santykius. Charakteriai perspausti, sekso scenos pasikartojančios. Ir nežinau ar man vienai, bet sekso metu tie visi raportavimai ir kalbėjimai, skaitant erzina. Kaip kokiam protokole vardina, ką darys, kur įkiš ir t.t. Pabaigoje viskas taip skubota, kad akivaizdu, jog autorę buvo ištikusi kūrybinė krizė ir atsipeikėjus stengėsi kuo greičiau užbaigti rašyti. O jeigu taip ir nebuvo, tai dar liūdniau, nes būtent toks įspūdis pabaigus skaityti ir kyla.

Dar ko negaliu pakęsti, tai „operatyvaus leidyklų darbo“. Kol išleidžia tęsinius, tai ištinka amnezija. Išnyra siužete veikėjai, kurie turėtų kelti emociją, o realiai galvoji „tai kas gi šitas buvo“. Galėtų būti skelbiamos preliminarios tęsinių datos, nes tarpai tarp tęsinių protu nesuvokiami.

Šiaip tai stebuklo nėra, paskaitai ir tiek. Kažko šokiruojančio nėra, aišku, Sylvia Day vienu žingsniu atsiliko nuo E. L. James „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Pastaroji, sugebėjo parsiduoti ekranizacijai ir tikėtina taip susižers dar kelis milijonus. Knygų lentynas užplūdus erotinio stiliaus knygomis, jau nieko nebenustebinsi ir taip Sylvia Day atsidūrė garbingoj antroj vietoj, vargu bau ar kažkas panorės ekranizuoti ir jos crossfire seriją. Nors dar ne pabaiga, bet skaitant jaučiasi šioks toks išsikvėpimas, ir klausimas ar baigs rašyti kai minia oš „dar dar“ ar tada, kai knygynai degins ir veš į čigonų taborą knygų likučius.

Oficiali versija: Trečioji „Crossfire“ serijos dalis. Evos ir Gideono meilė, įsiplieskusi romane Apnuogink mane ir sutvirtėjusi jo tęsinyje Atskleisk mane, patiria vis naujų išbandymų…

Tą pačią akimirką, kai pirmą kartą išvydo Gideoną Krosą, Eva pasijuto keistai – tarsi jis būtų turėjęs tai, ko jai visą gyvenimą trūko. Tai, kam negalėjo atsispirti… Mylimieji vienas kito troško lyg tyro oro gurkšnio, jų širdys plakė vienu ritmu. Drauge išgyventi įvykiai ir juos siejančios paslaptys sujungė Evą ir Gideoną nepertraukiamais saitais. Meilė tapo beribė, prasidėjo naujas, netikėtas jų santykių etapas.

Šiuo metu Sylvia Day rašo ketvirtą „Crossfire“ serijos dalį, kurios su nekantrumu laukia rašytojos gerbėjai visame pasaulyje.
Knyga: paskolinta ir beveik padovanota
Puslapių skaičius : 368

Patinka(0)Nepatinka(1)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *