Perskaitytos knygos

Sandra Newman „Geriausia, kas kada nors buvo padaryta“

geriausiaVertinimas: 1/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Jei turit žmogų, kurio labai nemėgstat – padovanokit šią knygą. Sunkiai skaitoma, siužetas nenuoseklus, kažkas vyksta, bet neaišku kas. Mane suklaidino pagyros iš visokių New York times, kad čia labai jau šedevras. Aš tokias knygas vadinu niekalais. Rašyti, spangti ir negalvoti. Aš susiklaidinau nes man buvo šovusi mintis, kad tai gali būti labai panaši knyga į „Stiklo pilį“, kuri man taip patiko, tačiau nėra nieko panašaus.
Kažkokios frykiškos šeimos frykiški vaikai gyvena sau, šniaukščia narkotikus, žaidžia kortom ir daugiau nelabai kas vyksta.
Kartais būna, kad skaitau knygą, kurios nesuprantu ir galvoju nu matyt aš viena tokia durnelė. Lekiu prie google ir ieškau nuomonių ir komentarų. Šį kartą neradau daug atsiliepimų, bet keletas surastų byloja tą patį – skaityti vos įmanoma, o ką nori pasakyti nelabai ir suprasta.
Visgi, ši knyga išvydo dienos šviesą kažkokiu būdu ir kažkas pamatė joje gėrio, gal ir Jūs pamatysit. Kaip bebūtų man šis skaitalas buvo laiko vagis, tikrai yra kur verčiau investuoti savo laiką.
Oficiali versija: Kriselės Mofat papasakota istorija – šokiruojanti, keista ir šelmiška. Kai ji buvo dešimties metų, mirė tėvas, o po plastinės operacijos komplikacijų – ir motina. Brolis Edis, pasitrankęs po pasaulį, grįžęs kartu su stebukladariu škotu Ralfu įkuria Tibeto budizmo mokyklą. Kriselė įtraukiama į nepaprastai įdomų Ralfo pasaulį: gluminantys atsitikimai, kortavimo apsėdimai, keisčiausi nuotykiai… Knygos autorė, trumpų dialogų meistrė, kuria įmantrų siužetą, subtiliai nagrinėdama žmogaus prigimties klausimą ir tai, kas lemia mūsų gyvenimus – Likimas ar Atsitiktinumas.
Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 400

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *