Perskaitytos knygos

Richelle Mead „Vampyrų akademija. Kraujo pažadas“ IV knyga

download (1)Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Jaučiu kiek pavėluotai mane apsėdo vampyrų knygų šizofrenija. Jau kaip ir užtektų man tų visų gėrio blogio kovų, bet kai įpusėta knygų serija, o jos dailiai surikiuotos prie mano lovos kažkaip reikia baigti pradėtus darbus. Pasakyti, kad man neįdomu ar kenčiu skaitydama tikrai ne, bet tas braižas, kad pirma pusė knygos toks bezdėliojimas ir gumos tempimas, o kitą pusė užkabina, jau pradeda atsibosti. Aš tai suprantu, kodėl tokia gudrybė panaudota, kad trauktum su litais/eurais rankoj ir kitą knygą pirktum. Bet vis tiek tai gi turėtų būti literatūra literatūros vietoj, o verslas verslo.

Atėjo ta stadija, kai knygų IV serijos knygą be siužeto atskleidimo aprašyti negaliu. Tai jei kas skaito vampyrų akademijos knygas, šioje vietoje, uždarykit mano blogą ir eikit skaityti. O visiems kitiems, Rouz gyvenimo meilė ir mokytojas sergėtojas paverčiamas blogu vampyru, Rouz viską meta ir iškeliauja į Rusiją jo nužudyti, jis ją pagrobia, įkalbinėja paversti ir gi strigoje, ji ten ir šurum burum su juo, pabėga ir galvoja, kad jį nužudė, bet grįžus gauna iš jo laišką. Na ir aišku, kad dar ne pabaiga. Tiesa dar apie tėvą savo susižino. Atsirado galimybė, kad mokytoją blogąjį vampyrą dar galima išgelbėti ir jeigu taip pasibaigs visa istorija bus toks happy endas, kad nieko gero. Tikiuosi tikrai intriguojančios pabaigos, kaip kad būdinga autorei – į pabaigą užkabinti. Dar labai daug Rusijos, daug vardų, vietovių. Nerišant su jokia politika, aš niekada nebuvau Rusijos šalies ir kultūros fanė, tai man dar ir tas šiaip sau taip pasirodė.

Galima skaityti, reikia mėgti tokias knygeles. Jaučiu, kad aš po šių vampyrų epochos ilgam pasakysiu stop fantastikoms.

Oficiali versija: Ar Rouz užteks ryžto ištesėti duotą pažadą?
Morojų princesė Lisa Dragomir – mirtinga vampyrė, turinti retą dovaną valdyti dvasios elementą. Ją nuolat reikia saugoti nuo strigojų – žiauriausių nemirtingų vampyrų. Geriausios Lisos draugės dampyrės Rouz Hetavėj gyslomis teka ir žmonių, ir vampyrų kraujas, suteikiantis jai nepaprastų galių. Rouz pasiryžusi paaukoti gyvybę, kad apsaugotų Lisą nuo strigojų, kurie žūtbūt stengiasi paversti princesę saviške…
Pastarasis strigojų išpuolis prieš Akademiją buvo itin baisus ir nusinešė nemažai gyvybių. Negana to, keletą aukų strigojai paėmė nelaisvėn, o sergėtoją Dimitrijų pavertė strigojumi… Kartą Dimitrijus sakė verčiau mirsiąs nei tapsiąs vienu iš jų, todėl dabar Rouz turi palikti geriausią draugę Lisą, kurią buvo prisiekusi saugoti kad ir kas nutiktų, ir ištesėti Dimitrijui duotą pažadą.
Bet kaip nužudyti tą, kurį myli labiau už gyvenimą?
Meilė ir ištikimybė stipresnė už kraują.

Knyga: skolinta
Puslapių skaičius : 400

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *