Perskaitytos knygos

Richelle Mead „Vampyrų akademija“ I knyga

vampyru-akademijaVertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Pasaulio pabaiga. Jau, kad aš skaitysiu tokias knygeles buvo taip pat tikėtina, kaip sniegas Afrikoj. Na bet ką, reikia gi susipažint su įvairiom knygom, gyvenam tik kartą, todėl kuo daugiau skirtingų dalykų išbandai,  tuo gyvenimas turiningesnis. Mano nuomone.

Šitoje knygoje daug veiksmo, visokie vampyrai, gėrio ir blogio kova, draugystė, meilė. Kažkaip nostalgiškai prisiminiau mergaitišką draugystę, kai geriausia draugė buvo viskas. Tai va ši knyga mane grąžino į tuos žavius laikus. Kadangi čia tik pirma dalis tai kažkokių galutinių išvadų ar ten patiko ar mest per langą patart negaliu.

Aš šią knygą perskaičiau labai ramiai, greitai visai nesiskubindama. Kadangi kaip bebūtų skaudu, ši knyga orientuota į kiek jaunesnę auditoriją, tai kažkaip neiškirto manęs apmąstymai ir filosofijos gelmės. Puikiai tinka poilsiui. Skaitysiu dar.

Tik dar pagalvojau, kad tos meilės scenos kažkaip įtartinai pasirodė. Arba aš jau dinozaurinių pažiūrų bet be tos lovos jau nieko nebeliko. Aišku ne atspalviai, bet kaip paauglėms tai meilės per akis.

Oficiali versija: Meilė ir ištikimybė stipresnė už kraują.
Tik geriausia draugė gali apsaugoti nuo nemirtingų priešų…
Morojų princesė Lisa Dragomir – mirtinga vampyrė, turinti retą dovaną gydyti. Lisą reikia saugoti nuo strigojų – žiauriausių nemirtingų vampyrų. Geriausios Lisos draugės dampyrės Rouz Hetavėj gyslomis teka ir žmonių, ir vampyrų kraujas, suteikiantis jai nepaprastų galių. Rouz pasiryžusi paaukoti gyvybę, kad apsaugotų Lisą nuo strigojų, kurie žūtbūt stengiasi paversti princesę saviške…
Dvejus metus gyvenusios laisvėje Rouz su Lisa grąžinamos į Šv. Vladimiro akademiją – kilmingų vampyrų ir jų būsimų sergėtojų mokyklą, slypinčią Montanos miškų tankmėje. Tačiau už geležinių akademijos vartų tyko neką mažesni pavojai.
Rouz su Lisa patiria daugybę nuotykių, mėgina atsispirti draudžiamai meilei ir nė akimirką negali prarasti budrumo. Lisos nuolatos tyko strigojai…
Knyga: skolinta

Puslapių skaičius :272

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *