Perskaitytos knygos

Richelle Mead „Vampyrų akademija.Dvasios galia“ V knyga/ „Vampyrų akademija. Paskutinė auka“ VI knyga

Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau : Šį kartą pateiksiu abiejų dalių aprašymus su sava nuomone. Vis gi vampyrų akademijų serijos knygų įžvalgos nėra tokios kokias norėčiau/galėčiau pateikti, nes natūraliai tai nėra mano mėgstamiausias žanras ir aš jo nei dievinu, nei idealizuoju. Jei būtų palankesnės aplinkybės laiko klausimu sudėčiau visas šešias dalis į vieną nuomonę, bet tuo atveju mėnesių mėnesius blogas merdėtų kol prarastų ir tuos kelis atkakliausius skaitytojus.

galiaNepamirštant, kad įrašo centras knygos. Tai gi penktoji dalis „Dvasios galia“ toks tarpinis pabaigos variantas. Šaunusis mokytojas Dimitrijus iš blogo vampyro atverčiamas geru ir užsisklendžia savyje, o Rouz rauda ir nervuojasi. Intriga užmezgama kai nužudoma karalienė ir apkaltinama Rouz. Bet esmė žmogiškieji jausmai ir mokytojo atvertimo kelio pabaiga. Nėra blogai, jausmai pavaizduoti, taip kad ir mane priminė, kai įsivaizdavau, kad kai kavalierius šalia, tai daugiau ir nieko nebereikia.

cdbpaskutine-aukaz1Šeštoji dalis „Paskutinė auka“ buvo pati prasčiausia. Nes siaubingai nuspėjama, kažkiek domino, kas buvo karalienės žudikas, bet apie jį kažkaip stebuklingai greitai susivokė vieno dialogo metu, tai kaip ir didelio detektyvo nebuvo. Lisa, kuri man asocijavosi su psichiatrinės gyventoja tapo naująja karaliene ir išvis taip jau viską autorė užsaldino, kad daugiau nebebuvo kur. Saliutai ir fejerverkai ir aišku saldžioji porelė kartu. Kitų likimai nelabai aiškūs. Žodžiu, meilė nugali viską. Skaityk, žmogau, šias knygas kai tau niolika.

Tai gi labai džiaugiuosi, labai valio, kad sėkmingai baigiau šią knygų seriją. Visokiems vampyrams tariu ilgą sudie (nebent raganų valandos II dalis kada pasirodys, bet..)

Oficiali versija: „Dvasios galia“ V knyga. Po ilgų ir skausmingų klajonių Dimitrijaus gimtajame Sibire Rouz Hetavėj grįžta į Šv. Vladimiro akademiją pas savo geriausią draugę Lisą. Mokslai eina į pabaigą, merginos nekantrauja pradėti tikrą gyvenimą už geležinių Akademijos vartų. Tačiau Rouz tebeskauda širdį dėl Dimitrijaus, jis slapstosi kažkur netoliese…
„Paskutinė auka“ VI dalis. Rouz neišnaudojo galimybės jį nužudyti, todėl dabar ją persekioja baimė. Paragavęs Rouz kraujo Dimitrijus leidžiasi jos medžioti. Jis nenurims, kol ją gaus…
Karalienė nužudyta, ir morojų pasaulis niekada nebus toks, kaip anksčiau. Neteisingai apkaltinta nusikaltimu, kurio nepadarė, Rouz laukia egzekucijos, o Lisa pradeda nelengvą kovą dėl monarcho sosto. Ir dabar draugės yra priverstos ieškoti priešų pagalbos ir suabejoti tais, kuriais pasitikėjo…
Tačiau kas, jei dėl laisvės teks paaukoti tai, kas joms svarbiausia?

Knygos: skolintos

Puslapių skaičius : 400/488

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *