Perskaitytos knygos

Rebecca James „Saldi kančia“

cdb_Saldi-kancia_p1Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Siužetas apie vaikiną Timą , kuris atsikrausto gyventi į namą ir jame sutinka merginą, kuri turi fobiją išeiti į lauką ir bėgant laikui atranda tos fobijos priežastis. Gyvenant name, jie atskleidžia vienas kito paslaptis, vyksta manipuliacijos ir atrodo, kad vien tik netikėtumai laukia. Tai ne detektyvas stingdantis kraują, tai knyga apie jaunus žmones, patyrusius gniuždančių nelaimių. Knygos vienas pagrindinių veikėjų jaunuolis Timas sakyčiau ne pagal metus subrendęs, ko ne šventasis: supratingas, atlaidus, kantrus. Norėčiau, kad tokių „timų“ būtų ne tik knygos puslapiuose.

Kas man patiko, tai įvykių interpretacija iš skirtingų veikėjų pozicijos, tokiu stiliumi labai atsiskleidžiamos visos veikėjų charakterių subtilybės.

Skaitant atspėjau daug įtampos kupinų vietų, kas bus toliau, kuriose turėjo būti išlaikoma intriga. Dėl to įspūdis buvo menkesnis, manau skaitytojas yra šiek tiek protingesnis nei autorė tikėjosi.
Daug pavydo, keršto, kančios (ne saldžios) ir vilčių teikianti pabaiga, tai ko reikėtų tikėtis iš šios knygos. Nors skaitosi knyga žaibo greičiu bet abejoju ar pas daugelį atsidurtų perskaitytų knygų top‘e.

Oficiali versija: Pigiai išsinuomojęs kambarį didžiuliame prabangiame name, Timas Elisonas buvo tikras, kad jam labai pasisekė. Vaikinui nekėlė įtarimų nei neįtikėtinai maža kaina, nei keletas neįprastų sąlygų nuomos sutartyje. Tačiau greit ima aiškėti, kad namo šeimininkė, dvidešimtmetė Ana, viena gyvenanti tėvų namuose, turi paslapčių, o pačiuose namuose vyksta nerimą keliantys dalykai.
Viską dar labiau komplikuoja apie save priminti nusprendusi buvusi Timo mergina Lilė…
Trys jauni žmonės, jų paslaptys, slapti ketinimai, šiurpūs planai ir keistomis aplinkybėmis gimusios meilės istorija.

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 304

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *