Perskaitytos knygos

Mikkel Birkegaard „Šešėlių biblioteka“

bibliotekaVertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Skaičiau labai ilgai. Labai labai. Man patiko knygos idėja, nes galvojau sudėlios moralės ir mistikos temas, kurias apipins veiksmu. Bet viskas taip nuspėjamai, taip nuobodžiai. Viena iš tų knygų, kurias jei skaitai – skaitosi, tik padėk į šalį, net minties nebus skaityti.

Žmogus paveldi biblioteką, atsiranda geriečiai ir blogiečiai, man jau buvo aišku kas yra kas, nors dar vis būdavo neatskleista autoriaus intriga. Tada vieni kitus gaudo, vykdo tyrimus, įsipina meilių seilių, pabaigoj atrodo jau viskas blogai, bet staigiai geriečiai pasikrauna jėgų ir visi laimingi. Tikrai ne ta knyga, kurią rekomenduočiau, bet jei kas prilaikot savo lentynoj – dar nemeskit.

Oficiali versija: Advokatas Jonas po mįslingos tėvo mirties paveldi „Libri di Luca“ – antikvarinį knygyną Kopenhagoje. Jonas išsiaiškina, kad „Libri di Luca“ nuo senų laikų buvo knygų mėgėjų susitikimo vieta. Čia naujasis savininkas susipažįsta su paslaptingais skaitovais, kurie, telepatiškai veikdami kitų mintis, kiekvieną mūsų gali priversti elgtis drastiškai – paklusti, išduoti, žudyti ir net nusižudyti.

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 360

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *