Perskaitytos knygos

Martina Paura „Metuose yra 12 vyrų“

metuose 12 vyruVertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Na jau labai ilgai skaičiau. Nors dažniausiai tokios pramoginės knygos susiskaito žaibu. Bandyta kažkas Bridžitos Džouns stiliumi, bet dauguma a la juokingų situacijų yra tokios netikros ir lėkštos, skaitai ir jauti, kad nu nebūna taip. Bridžitoje kiekviena moteris atrado save, nors atrodo, kažkokia kvaila, bet kartu ir prasminga, o čia kažkokia mergikė susilažina, kad ant užpakalio bandelės pasidarys nesąmoningą tatoo, jei nepermiegos su 12 skirtingų vyrų, skirtingais zodiako ženklais, o tai aprašinėja žurnale. Pasaka ir tiek. Jei būčiau skaičius prieš penketą metų būčiau galvojus, kaip čia kietai, bet dabar tai man čia kliedesys. Aišku pabaiga baigiasi gražiais santykiais ir meilėm. Nu ir nesistebiu kodėl skaičiau savaičių savaitėm.

Oficiali versija: Pija susilažina su geriausia drauge, kad per metus pasimylės su kiekvieno Zodiako ženklo atstovu, tačiau nė vieno neįsimylės. Herojė įsitraukia į naktinių nuotykių malonumus atskleisdama kiekvieno vaikino ypatumus.
Po dvylikos mėnesių erotinės astrologinės kelionės, regis, žvaigždžių išsidėstymas pagaliau palankus…

Knyga: paskolinta
Puslapių skaičius : 416

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *