Perskaitytos knygos

Laura Day „Sveiki sulaukę savo krizės!“

sveiki-sulauke--savo-krizesVertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Kad jau ir vaikui aišku, kad krizės – gyvenimo palydovai. Aprašoma kaip tvarkytis su realiom krizėm, (skyrybos, ne darbas ir pan.) ir kaip su visokiom asmenybės krizinėm situacijom. Na kai, visiems atrodo, kad gyveni puikiai, o jautiesi taip sumautai. Patiko mintis, kad sunkiausia suvokt, kad po kažkokios situacijos pats žmogus jau pasikeičia, kol jis priima savo naują statusą, jis kankinasi ir ieško išeičių. Kas truputį glumino? misticizmo efektas. Visokie nusiteikimai, nuo kurių ,anot autorės, aibės žmonių pradėjo gyvent nuostabiai, kad visata padeda ir pan. Kažkaip man slidu pasirodė. Na aš nesu visatos tyrinėtoja, bet vis tiek…Šiaip tai tikrai greitai susiskaitė ir nebuvo visiškas šlamštas.

Oficiali versija: Atraskite krizėje slypinčią jėgą ir jos dėka kurkite tokį gyvenimą, kokio norite.
Krizės yra neišvengiamas mūsų gyvenimo ypatumas. Kaip tinkamai elgtis jos metu?

Knygoje „Sveiki sulaukę savo krizės!“ autorės aprašyti patarimai, ritualai ir kitos technikos – tai tiesiausias kelias į prasmingo gyvenimo atkūrimą. Knyga labai praktiška, ji skirta padėti jums siekti teigiamų gyvenimo permainų.

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 256

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *