Knygų apžvalgos

Virginie Grimaldi „Ir tada suprasi kur slypi tavo laimė“

Aš sakau: Būna pliažo knygų, rudens vakarų trilerių, o būna knygų sielai. Man ši knyga buvo lyg terapija, pokalbis su savimi.
Istorija pasakojama apie mergina Žiuliją, kuri išgyvena ne patį lengviausią gyvenimo etapą. Bando susitaikyti su netektimi, skyrybomis, surasti atramą gyvenime. Įsidarbindama senelių namuose ji net nenutuokia kiek tai jai bus lemtinga. Senelių namuose verda gyvenimas, autorė sukūrė labai gražius ir prasmingus dialogus apie gyvenimą, laimę, pilnatvę, meilę šeimai, nenusaldindama jų.
Būna knygų apie tai kaip tapti geresniu, kaip atrasti laimę, prasmę, ši knyga nėra moralas skaitytojui, o kaip tik joje kiekvienas išsigrynins kas jam aktualu. Tai nėra verksminga knyga, joje senukų gyvenimas aprašomas su humoru, taikliomis įžvalgomis, „Supratau labai svarbų dalyką. Gal tai ir yra laimės paslaptis: gyvenimas – tai dabartis. Čia ir dabar. Iš rytdienos nereikia nieko tikėtis. Praeities nepakeisi, ateities nesužinosi. Baimė kyla iš praeities ir pjauna ateitį.“
Manau, kad tie skaitytojai, kurie mėgsta išsirašyti citatas, skaitydami šią knygą nespės visko užsirašinėti. Be galo daug nuostabių išgrynintų minčių.
Man tik meilės linija, gana nuspėjama pasirodė, tačiau autorė sugebėjo pabaigoje nustebinti netikėta siužeto detale. Ši knyga turi įdomu siužetą, prasmingą turinį ir aiškią pabaigą, viską ko reikia gerai knygai.
Aš esu labai dėkinga „Baltoms lankoms“ už galimybę perskaityti šią knygą. Skaitant ir sugraudindavau, ir juokdavausi, net vyrui kažkokias mintis skaičiau. Su šia knyga dar kartą prisiminiau kas man iš tiesų gyvenime svarbiausia.
Knygos nugarėlė sako: Romane „Ir tada suprasi, kur slypi tavo laimė“ šmaikščiai ir tarsi neįpareigojančiai pasakojama Žiulijos istorija verčia susimąstyti, kas šiame gyvenime mums brangiausia, ir ieškoti atsakymo į taip visiems rūpimą klausimą: kurgi slypi ta tikroji laimė? Ar nepamiršome mylėti, o ne tik meilę imti iš kitų?
Metai: 2018
Puslapių skaičius: 400
Knyga: gauta iš leidyklos
Vertinimas: 4/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *