Knygų apžvalgos

Taylor Jenkins Reid „Daisy Jones & The Six“

Jei ne kitų skaitytojų rekomendacijos, pašnekesiai apie šią knygą, turbūt būčiau ją praleidusi pro akis, todėl, aš mėgstu ne tik, skaityti, bet ir domėtis kas yra skaitoma platesnio rato. Kažkaip man ši knyga buvo toks knygų blogerių reikalas, nes būtent jų išsamūs knygos aprašymai dominavo.
Atsivertusi pirmąjį puslapį jau buvau nustebinta, nes knygos formatas – interviu. Istorija yra pasakojama apie muzikos grupę, savo laiku buvusią labai populiarią. Grupės nariai, jų artimieji pasakoja apie tai, kaip grupė susikūrė, kaip kilo muzikos pasaulyje, kokie buvo jų tarpusavio santykiai. Sudėtingi charakteriai, aštunto dešimtmečio dvasia – vakarėliai, narkotikai, nuotykiai ir jauni žmonės apsvaiginti šlovės. Visame tame kelyje labai daug duobių, nesutarimų, iššvaistyto talento, emocinių griūčių.
Ypatingas dėmesys yra skirtas Deizei. Deizė Džouns velniškai talentinga kylanti muzikos žvaigždė, tačiau būdama sudėtingo charakterio, pasirinkdama blogus kelius ji daužo savo gyvenimą, kartu su savimi tempdamasi ir kitus žmones. Užgesus prožektorių šviesoms ir nutilus ovacijomis Deizė atsiduria užribiuose, kol galų gale paaiškėja paskutiniuose puslapiuose, kokia Deizės ir muzikos grupės lemtis.
Man knygą patiko skaityti, bet nebuvo labai sukrečianti. Taip jau būna, kad talentingi, ryškūs žmonės retai kada gali pasitenkinti ramiu šeimyniniu gyvenimu, todėl visi tie gyvenimo paklydimai nebuvo šokiruojantys, būtų kaip tik labai keista tikėtis įprasto gyvenimo ritmo rokenrolo žvaigždžių gyvenimuose.
Visą knygą skaitant tarsi lauki galutinių autorės štrichų, pagal kitų skaitytojų atsiliepimus laukiau bombinės pabaigos, bet pabaiga man buvo šiek tiek silpnoka. Gal sužaidė per dideli lūkesčiai. Knyga išliks atmintyje, bet kol kas geriausiųjų metų sąraše, vietos jai nerezervuoju, o knyga patiks tiems, kas prijaučia –  Sex & Drugs & Rock & Roll.
Metai: 2020
Puslapių skaičius: 368
Knyga: nuosava
Vertinimas: 4/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

1 komentaras apie “Taylor Jenkins Reid „Daisy Jones & The Six“”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *