Knygų apžvalgos

Pete Fromm „Kebliausias gyvenimo darbas“

Labai man sunku pradėti rašyti šią apžvalgą, nes iškart noriu surašyti savo įspūdžius – o jie šį kartą labai neįspūdingi. Man patinka šeimyninės dramos, sudėtingi santykiai, netektys ir vidiniai laimėjimai. Kai pamačiau šią knygą ir keletą atsiliepimų – maniau, kad ši knyga man labai tiks ir patiks.
Pradėjus skaityti buvo įdomu. Tazas ir Marnė gyvena materaliam stygiuje, trūksta pinigų, svajonių namai įsirenginėja beprotiškai lėtai, o norai didesni nei galimybės, bet ko tikrai netrūksta – tai meilės vienas kitam ir didelių gyvenimo planų. Nors namuose dar nėra pilnai įrengto vaiko kambario, bet vaikelis jau turi netrukus gimti. Tazas – stalius, kuris be proto daug dirba, iš paskutiniųjų stengiasi aprūpinti šeimą. Tačiau viskas apsisuka taip, kaip niekas nesitikėjo. Tazas bus priverstas patirti tai, ko net neįsivaizdavo ir viskas tampa labai dramatiška.
O toliau nieko įdomaus kažko nevyko. Ramiai vinguriavo sudėtinga kasdienybė. Daug ką buvo galima nuspėti. Mano nuomone, tokiam siužete buvo galima emociškai parklupdyti skaitytoją, bet man širdies nekuteno. Kuo toliau tuo labiau tapo nyku skaityti, verti puslapius ir tiek.
Labai norint galima analizuoti veikėjų santykius, pasirinkimus, bet skaitant knygą norisi, kad jautriai liestų tekstas, o puslapiai verstųsi be skaičiavimo kiek čia dar liko. Ir knygą skaičiau nesuvokiamai ilgai.
Tikrai yra jautresnių, labiau paliečiančių knygų, bet aš kaip visada dalinuosi savo nuomone, o jeigu kyla abejonių – nieko nėra geriau už savo autentišką patirtį.
Metai: 2021
Puslapių skaičius: 352
Knyga: nuosava
Vertinimas: 2/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *