Knygų apžvalgos

Mhairi McFarlane „Kai vėl tave sutiksiu“

Manau kiekvienam skaitančiam žmogui labai greitai ateina suvokimas, kad turbūt gyvenimo neužtektų norint perskaityti visas dominančias knygas. Vedama šios minties ir patyrimo esu atidesnė ties knygų pasirinkimu. Apie šią knygą nebuvau girdėjus, nes tiesiog tokių „siusiukų“ nebeskaitau, bet taip susidėliojo, kad kelionėje baigėsi pasiimtos knygos ir liko draugės skaityklė su jos turimom knygom, rinkausi kas pasirodė geriausia.
Ši knyga apie moterį, kurios didžiausias gyvenimo košmaras mokykla. Nors tie laikai jau seniai praėjo, bet pasekmės liko. Patyčios dėl išvaizdos, baimė, nelaiminga meilė, neviltis visa tai jos patirtis. Būdama vieniša, ji eina į pasimatymus su vyrais iš interneto, turi charizmatišką itališką šeimą, bei sėkmingai besiklostančią karjerą, kol vieną dieną darbo aplinkybėmis sutinka vyrą su kuriuo kadaise mokėsi. Šis susitikimas ją vėl nubloškia į mokyklos laikus, ji prisimena patirtas patyčias, vėl susitapatina su ta mergaite, kuria kadaise buvo.
Šioje knygoje buvo labai linksmų vietų, taip pat ir tokių, kurios suspausdavo širdį, nes mokyklos patirtis išties turi labai didelę reikšmę žmogaus pasitikėjimui savimi, ambicijoms. Nors siužetas primena romantines komedijas, bet aprašytų jausmų realumas mane įtikino.
Tokias knygas vos pradėjus skaityti jau nujauti kaip baigsis, bet vis tiek smagu, nes jos nors trumpam leidžia patikėti, kad gyvenimas yra gražesnis nei galbūt yra iš tiesų, o finale visi gaunam, tai ko nusipelnėm.
Nugarėlė: „Kai vėl tave sutiksiu“ – nuoširdi, jaudinanti, kupina humoro istorija įtrauks į įvykių sūkurį nuo pirmų eilučių. Tai šmaikšti populiaraus romano „Iš pirmo žvilgsnio“ autorės knyga. Ana Alesi, gražuolė istorikė, tikra aštrialiežuvė, ieško malonaus vyriškio, su kuriuo galėtų pasikalbėti intelektualiomis temomis ir patirti meilės romanų vertų akimirkų. Nepaisydama visų tų mulkių, su kuriais po pažinčių internete jai vis tenka eiti į pasimatymus, Ana vis tiek jaučiasi labai laiminga – ji jauna, puikiai atrodo ir dirba mėgstamą darbą. Taigi gyvenimas susiklostė geriau, nei būtų galėjusi pasvajoti. Tik viena smulkmena… Ana mielai atsikratytų prisiminimų apie mokykloje patirtas patyčias. Taigi, kai Džeimsas Freizeris, Anos baisiausio mokykloje patirto košmaro kaltininkas, vėl grįžta į jos gyvenimą, merginos pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis. Atrodo, kad Džeimsas dabar jau visai kitas žmogus. Mandagus. Subrendęs. Netgi linksmas. Juk žmonės keičiasi? Bet kodėl tuomet Ana niekaip negali atsikratyti jausmo, kad šituo vyruku negalima pasitikėti?
Metai: 2014
Puslapių skaičius: 384
Knyga: elektroninė
Vertinimas: 3/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(1)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *