Knygų apžvalgos

Meg Mason „Regis, man ne viskas gerai“

Dar visai neseniai ši knyga buvo topų lyderė. Daugumai skaitytojų ši knyga labai patiko, žinoma, visada atsiranda ir tokių, kuriems nelabai. Šį kartą aš prisidedu prie fanų būrio. Man patiko. Ne taip, kad išnešė į kosmosą, bet skaitėsi labai gerai.

Marta nesijaučia gerai emociškai. Nuo paauglystės ji patiria negatyvius, emociškai alinančius jausmus – apatiją, depresiją, įsiūčio priepuolius, panikos atakas. Nepaisant to, Marta vis tiek bando gyventi normalų gyvenimą, išteka, bando dirbti ir išgyventi kaip jai atrodo geriausia. Visgi jos pykčio priepuoliai, emocijos pamažu griauna santuoką ir santykius su šeima.
Tai pasakojimas apie psichine ligą serganti žmogų, bandanti pritapti visuomenėje, atrasti savo vietą šeimoje, suprasti savo gyvenimo prasmingumą. Taip pat aptariami ir šalia esančių žmonių jausmai, kur yra riba tarp empatijos artimajam ir teisės į savo gyvenimą, kiek galima aukotis dėl kito, kada rūpestis tampa pataikavimu. Knyga skaitosi beprotiškai lengvai, dialogai tiesmukiški, bet giliai paliečiantys.

Paprastu stiliumi, be kažkokių įmantrybių ir suktybių, ši knyga kalba apie žmogaus emocijas, apie kovą su liga, kuri tampa kova su savimi.

Metai: 2022
Puslapių skaičius: 352
Knyga: nuosava
Vertinimas: 5/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *