Knygų apžvalgos

Linda Holmes „Evė Dreik viską pradeda iš naujo“

Perskaičius šios knygos anotaciją – iškart pajutau, kad tai mano mėgstamo žanro knyga. Iš paties pavadinimo jau ganėtinai aišku, kad istorija bus apie naujas pradžias, apie gyvenimo perkrovimą. Kadangi esu nemažai perskaičiusi tokio tipo knygų, todėl nemeluosiu, tikėjausi daug, o ką radau šioje knygoje pabandysiu atskleisi apžvalgoje.
Evė Dreik visiškai netikėtai praranda savo vyrą. Iš pažiūros laiminga ir klestenti santuoka talpino savyje daug tamsumos, todėl Evės gedulas kitoks. Sutikusi su pasiūlymu dalį namo jį išnuomoja garsiam beisbolininkui Dinui, kurio karjera baigiasi, nes dėl nepaaiškinamų priežasčių jis nebegali mėtyti kamuoliuko profesionaliai. Pajutę, kad abu turi skaudulių, sutaria nesikalbėti apie Evės vyrą ir beisbolą. Negalėdami padėti sau, jie bando padėti vienas kitam, suartėjimai ir atitolimai keičia vienas kitą, kol galų gale autorė sudeda paskutinius pasakojimo štrichus.
Viskas būtų gerai, bet man pritrūko razinkos šiam pasakojimui. Patiko momentai, kuomet atskleidžiama Evės ir jos vyro Timo santuoka, bet norėjosi daugiau gylio – daugiau analizės, gilesnių veikėjų portretų. Taip pat pastebėjau, kad šioje knygoje labai daug dialogų ir kartais veikėjai kalba „small talk“, apie orą ir keksiukus ir tarp tų pašnekėjimų apie nieką, įkrenta reikšmingos detalės, bet tuos pašnekesius apie nieką kartais ir pabosdavo matyti.
Man tai buvo ganėtinai paprasta ir aiškaus siužeto knyga. Nebuvo kažkokių netikėtumų didelių, bet ir neapkrovė per daug sudėtingomis temomis. Šiam kartui turėjau didesnių lūkesčių, bet tam, kas ieško lengvo romano apie santykius ir naujas pradžias gali patikti.
Metai: 2021
Puslapių skaičius: 352
Knyga: gauta iš leidyklos
Vertinimas: 2/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *