Jodi Picoult aš tikrai mėgstu. Tam tikram kontekste toks prisipažinimas būtų lygus, mano mėgstamiausia daina „Juoda orchidėja“, na, bet yra kaip yra. Patinka kaip autorė narplioja socialines problemas ir žmogaus pasirinkimu dilemas. Daugumą jos knygų skaičiau lėkdama puslapiais, todėl man šios autorės knygos praktiškai yra garantija nuo skaitymo blokų ar neskaitadienių.
Bet gyveni žmogus, kol yra pirmų kartų. Su šia knyga aš taip smigau, praktiškai jau buvau beužverčianti pusiaukelėje ir atsisveikinanti iki geresnių laikų arba niekados. Tiesiog nuobodi knyga.
Knygos siužetas apie moterį vardu Dona, besiblaškančią tarp savo dviejų vyrų, praeities ir ateities, lemties ir sąmoningų pasirinkimų. Labai labai daug informacijos apie Egiptą, kuri yra tarsi įdomi, bet su visu siužetu sunkiai besiderinanti. Kaip ir suprantu, kad visa ta Egipto simbolika atspindi veikėjus, bet viskas taip pritempta ir nenatūralu. Viename iš savo gyvenimo etapų ji archeologė, kitame mirties dula ir galų gale tie gyvenimai susiplaka, su daug emocijų, dramų ir išgyvenimų. Idėja gera, lyg ir kabina, bet išpildymas nelabai koks.
Kiek įdomesnė pabaiga, bet galiu drąsiai sakyti kad 400 puslapių atsikankinau dėl kokių penkiasdešimties. Pasiskaičius kitų skaitytojų atsiliepimus, vertinimai nežiba taip pat. Yra sakančių, kad visgi momentų buvo traukiančių ašaras lauk, bet aš taip nepasakyčiau, nes vienintelis pojūtis žiūrint į jau užverstą bei perskaitytą knygą, kad ačiū Die, baigta, ir kaip buvo nuobodu.
Jeigu kažkas rašytų blogą apie nerekomenduotinas skaityti knygas, šią pasiūlyčiau.
Metai: 2021
Puslapių skaičius: 464
Knyga: nuosava
Vertinimas: 2/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu