Knygų apžvalgos

Emily Giffin „Tai, kas svarbiausia“

Mano rankose ir vėl knyga apie santykius. Na, patinka man tokio tipažo knygos, atrodo rankos pačios tiesiasi į tokias istorijas. Mėgstu aš narplioti myli –  nemyli, gerbia – negerbia reikalus.
Šioje knygoje aprašyta dviejų šeimų istorija. Tesa ir jos vyras ( garsus, žinomas ir mylimas chirurgas) augina du nuostabius vaikus, gyvena privilegijuotą  priemiesčio gyvenimą. Atrodo nieko gyvenime ir netrūksta, bet pažintis su Valerija sumaišo įprasto gyvenimo kortas. Autorė narplioja pagarbos,  įsipareigojimo šeimai temą. Šioje knygoje nėra įtempto siužeto, net nepasakysi kad būtų spartus veiksmas, bet nepaisant to, mane knyga labai įtraukė. Buvo  įdomu, kada veikėjai supras kad gyvena dvilypį gyvenimą, kada praragės kur veda tuščias priemiestinis gyvenimas. Šis pasakojimas yra gana tikroviškas  realių santykių, sutarimo, santuokos atspindys.
Manau, kad knygos esmė – santykių pokytis nuo pažinties iki ilgamečio gyvenimo santuokoje. Kaip keičiamės patys, kaip keičiasi šalia esantis ir ko tikimės  iš ateities.
Emily Giffin man nėra naujiena. Man patinka kaip ji paprastai rašydama apie sudėtingus dalykus, skatina skaitytoją gilintis į vertybes. Pabaiga ir gi tokia  savotiška, norėtųsi apie ją padiskutuoti daugiau, bet kadangi nesu blogas žmogus, tai negadinsiu intrigos tiems, kas dar žada imtis šios knygos.
Nugarėlė: Tesa – dviejų vaikų mama, garsaus plastikos chirurgo Niko Ruso žmona. Nepaisydama mamos perspėjimo, ji atsisakė karjeros, kad visą savo laiką galėtų skirti šeimai. Valerija – advokatė, vieniša mama, auginanti šešiametį Čarlį, kuris niekada nepažinojo savo tėvo. Abi moterys gyvena tame pačiame Bostono priemiesčio rajone, tačiau niekada nebuvo susitikusios.
Baisus nelaimingas atsitikimas suveda Valeriją ir Tesą netikėčiausiu būdu ir pakeičia jų gyvenimus. Susipynę moterų likimai ir skaudi išdavystė priverčia jas iš naujo pažvelgti į save, šeimą, meilę ir pasirinkti, už ką verta kovoti stipriausiai.
Metai: 2016
Puslapių skaičius: 368
Knyga: nuosava
Vertinimas: 4/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *