Knygų apžvalgos

Dr. Joe Dispenza „Atsikratykite įpročio būti savimi: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują”

Aš sakau: Buvo toks etapas, kuriuo skaičiau psichologines – saviugdos knygas. Tas etapas kažkaip greit praėjo ir vėl ėmiausi grožinės literatūros. Šią knyga taip pat įsigijau su krūva kitų galvos remontui skirtų skaitinių, tik pačiu piku kol buvo interesas, nespėjau perskaityti, o laikui bėgant vis graudžiau berenkanti dulkes ji atrodė.
Tai nėra kažkokia motyvacinė knygelė, kur eilinį kartą pasiūloma būt savo geresne versija, išsispausti sulčių, kai gyvenimas pamėto citrinų, ar tiesiog per naktį tapti ramybės įsikūnijimu, kuriam nei kritika, nei aplinkinių nuomonė tampa nebesvarbi – cakt pirštais padarius.
Labai didelis dėmesys yra skirtas smegenų darbui, kaip susikuria įpročiai – elgsenos, mąstymo, aplinkos vertinimo. Tiesa, aš esu ganėtinai įtarus žmogus, todėl prieš aklai įtikint reiktų pasitikrinti faktus. Gilinamasi į kvantinės fizikos dalykus, vibraciją, trauką, na moksliniai dalykai.
Kita didelė knygos dalis yra skirta – meditacijai. Manau tiems žmonėms, kurie praktikuoja meditaciją, visai gerai pasiskaityti apie tam tikras „taisykles“, etapus, mechanizmą kaip keičiasi įpročiai, o vėliau ir gyvenimas.
Aš nemanau, kad ši knyga yra skirta lengvatikiams, kurie mano, kad du kart mintyse ištarus viskas bus gerai, taip ir bus. Tikrai ne. Darbas su savimi yra ilgalaikis procesas, kuris duoda rezultatų, bet reikia kantrybės ir susitelkimo.
Man atrodo, kad ši knyga pritaikyta realių pokyčių įgyvendinimui, o ne tik pozityvus skaitalas prieš saldų miegą. Tai viena rimtesnių knygų – tiek savo turiniu, tiek rašymo būdu.
Knygos nugarėlė sako: Nemanykite, kad genai pasmerkė jus visą likusį gyvenimą praleisti taip, kaip dabar jį leidžiate, ar blogiau. Šiuo metu formuojasi naujas mokslas, suteikiantis kiekvienam žmogui galimybę susikurti norimą tikrovę.
Knygoje „Atsikratykite įpročio būti savimi“ įžymus autorius, paskaitininkas, tyrinėtojas ir chiropraktikas dr. Džo Dispenza derina kvantinės fizikos, neurologijos, neurobiologijos bei genetikos duomenis ir atskleidžia tikrąsias mūsų galimybes.
Knyga ne tik suteiks jums žinių, kurios būtinos keičiant bet kurią savo asmenybės pusę, bet ir išmokys praktikų, leisiančių išties tai padaryti ir tapti kitu žmogumi. Dr. Džo demistifikuoja senovines sampratas, taip pat nutiesia tiltą tarp mokslo ir dvasingumo.
Metai: 2014
Puslapių skaičius:336
Knyga: nuosava
Vertinimas:4 /5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(18)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *