Knygų apžvalgos

Dolly Alderton „Vaiduokliai“

Šios knygos pasirinkimą lėmė daug gerų atsiliepimų iš kitų skaitytojų, blogerių, nors pati anotacija nepasakyčiau, kad buvo sudominanti. Šiek tiek klišinis aprašas, bet kaip liaudies išmintis byloja, žmonės sako – žmonės žino.
Ninai Din trisdešimt dveji (beveik kaip man), jai sekasi karjera, rašydama kulinarines knygas pelno dėmesį, uždirba pragyvenimui, tačiau vien sėkmės darbuose neužtenka jaustis laimingai. Vienatvė jausmas Ninai nesvetimas. Ilgi draugystės metai nutrūko su buvusiu vaikinu, iš mylimųjų belikę draugai, jie vienas kita emociškai palaiko, būna šalia reikšmingiausiais momentais. Atsitiktinai per pažinčių programėlę susipažinusi su Maksu, Nina nuoširdžiai tiki, kad išmušė ir jos valanda rimtiems santykiams, tačiau vieną diena Maksas tampa abejingas ir galiausiai dingsta iš Ninos gyvenimo. Tolesniuose puslapiuose Nina bando suprasti Maksą ir atrasti atsakymus.
Šalia šios tarpusavio santykių linijos, autorė paliečia kitas jautrias temas: tėvų senėjimą, ilgamečių draugysčių transformacijas, kaip gyvenimą pakeičia vaikai ir kaip buvę geri draugai ima vienas kito nesuprasti. Matydami pas kitus, tai ko patys neturi, pamiršta, kad laimė turi savo kainą. Lyčių nelygybės tema, taip pat paliesta, kad visgi moterims laikas yra negailestingesnis nei vyrams.
Ar man patiko ši knyga?. Buvo neblogai. Neskaičiau per naktis ir pradžia buvo neypatinga, tačiau antra pusė knygos man labai patiko. Kuomet supratau kokia yra tikroji šios knygos žinutė, sugretinau su savo patirtimi, reflektavau apie šių dienų santykius, man ši knyga atrodo labai aktuali.
Metai: 2021
Puslapių skaičius: 384
Knyga: nuosava
Vertinimas: 4/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *