Knygų apžvalgos

Diane Chamberlain „Pribuvėjos išpažintis”

Aš sakau: Diane Chamberlain nuolat man šmėžavo prieš akis, mačiau begalę diskusijų apie šią autorę, gražius atsiliepimus apie jos knygas, o aš tylėjau, nes nebuvau skaičius nei vienos jos knygos. Nepasakyčiau, kad turėjau didelių lūkesčių, tikrai nesitikėjau stebuklo, tačiau ši knyga tokia melodrama, nutolus nuo realybės. Šioje istorijoje yra viskas ką meksikiečiai sudeda į trijų šimtų serijų muilo operą. Pamesti vaikai, sukeisti vaikai, slapti įvaikinimai, netikėti brolių ir sesių susitikimai, dramatiškos mirtys, slapti meilės romanai, konfliktiški paaugliai, paslaptingi laiškai…Na žodžiu. Gal pasirinkus vieną iš šių dalykų, ar kelių kombinaciją, pasakojant kažkaip kitaip, būtų tas realumo įspūdis, o dabar…
Nelabai čia išeina papasakoti kaip čia kas, nes gausis spoilinimas. Trumpai drūtai, tai keliom siužeto linijom pasakojama būrelio žmonių istorija, kurių gyvenimai persipynę, o kas ten kieno sesė, kieno mama ir pan. tai skaitant išsiaiškinsit patys.
Man šioje knygoje realiausia ir giliausiai atrodė tėvų ir paauglių bendravimas, tas etapas kai vaikas, kuris neseniai sėdėjo ant kelių, tampa svetimu žmogumi, su kuriuo sunku rasti kalbą. Jei aš būčiau Chamberlain vystyčiau istoriją šia linkme, bet Chamberlain yra Chamberlain ir dar pridėjo visokių papildomų dramatizmų.
Įdomu ar aš čia viena būsiu tokia nesužavėta ja, o gal tiesiog pataikiau ne ant tos knygos?.
Knygos nugarėlė sako: Nebaigtas laiškas, kurį randa dvi bičiulės po savo geriausios draugės Noelės mirties, tampa tarsi įkalčiu. Visų mylima, spinduliuojanti geranoriškumu Noelė savo gyvenimą buvo paaukojusi pribuvėjos darbui. Ji priėmė savo geriausių draugių dukrytes, troško padėti kiekvienam į šį pasaulį ateinančiam kūdikiui.
Bet rastasis laiškas ir kūdikių registracijos knyga verčia Tarą ir Emerson abejoti, ar jos tikrai viską žino apie mirusiąją. Pamažu ima skleistis paslapties skraistė, vieniems suteikdama širdies skausmo, o kitiems begalinės vilties.
Metai: 2016 leidimas
Puslapių skaičius:336
Knyga: nuosava
Vertinimas: 3/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(2)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *