Knygų apžvalgos

Claudia Pineiro „Tavoji“

Aš sakau: Vis dažniau paskaitau detektyvus ir trilerius, tačiau, kai skaitau lėčiau nei kaupiasi galvoje norimų perskaityti knygų sąrašai, tai taip ir gaunasi – visko po truputį. Kažkiek meilės, kažkiek filosofijų, kažkiek nužudymų.
Knyga man patiko. Ne tiek, kad eičiau ir kiekvienam sutiktam brukčiau ir sakyčiau – būtinai skaityk, bet šiaip pavakare su kavos puodeliu, pats tas. Geras dalykas, kad veiksmas prasideda iškart. Raštelis, nužudymas. Labai nemėgstu skaityt ilgų įžangų, kai jau būna viskas ir taip aišku.
Pagrindinė veikėja tokia kieta moteris, kuri sugalvoja kaip dangstyti vyro padarytą nusikaltimą ir kažkuo ji man buvo panaši į „Dingusią“. Tai istorija apie neurotišką šeimą, kurie tarsi ir myli vienas kitą, bet randasi per žingsnį nuo neapykantos. Skaitydama vis bandžiau įsivaizduoti tokią moterį realiomis aplinkybėmis – šaltakraujiškai mąstančią, ginančią savo orumą iki paskutiniųjų.
Pabaiga. Pabaiga nustebino ir kai jau atrodė, kad viskas čia aišku, pabaigos viražai desperatiški. Norėjosi pratęsimo, norėjosi daugiau istorijos. Bet matyt geras kūrėjas žino kada sustoti, knyga užbaigta aiškiai, bet jei atsirastų tęsinys vieną dieną, tai tikrai griebčiau skaityti.
Knygos nugarėlė sako: Inesa įsitikinusi, kad kiekviena žmona pasmerkta anksčiau ar vėliau būti išduota, todėl visai nenustemba vyro portfelyje radusi raštelį su lūpdažiu nupiešta širdimi ir užrašu „Tavoji“. Vieną lietingą vakarą, nusprendusi pasekti savo vyrą Ernestą, ji nuvažiuoja paskui jį į parką ir tampa audringo jo ginčo su kita moterimi liudininke. Ginčo įkaršty pastumta moteris mirtinai susitrenkia galvą, ir Ernestas paskandina jos kūną šalia esančiame tvenkinyje. Kai Ernestas tampa įtariamuoju, Inesa suteikia jam melagingą alibi. Ji tiki, kad tai tik atsitiktinis vyro paklydimas ir netrukus jie vėl bus laiminga šeima. Tačiau Ernesto meilės nuotykiai nesibaigia…
Metai: 2013
Puslapių skaičius: 152
Knyga: nuosava
Vertinimas: 4/5
1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši.

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *