Knygų apžvalgos

Alice Feeney „Kartais aš meluoju“

Aš sakau: Pastaruoju metu kažkaip labiau pradėjo traukti trileriai, detektyvai. Įtariu, kad matyt užtaikydavau vis ne ant kokių gėrių, bet matyt po „Sausros“, atsivėrė detektyvų, bei trilerių čakra.
Apie šią knygą tiek buvo matyti gerų atsiliepimų, kad buvau tikra, kad jeigu man nepatiks, problema turbūt bus manyje ;).
Knyga apie  Amberę, kuriai yra koma, tačiau net šioje būsenoje būdama ji gali girdėti, sąmoningai mąstyti. Būdama šiame tyliajame kalėjime ji dėliojasi įvykius, kas ir kodėl vyksta. Siužetas pasakojamas dabarties laiku – koma, įvykiai prieš avariją sukėlusią komą ir vaikystės praeities dienoraštis. Visa tai leidžia skaitytojui geriau pažinti Amberę, jos šeimą. O didysis knygos gerumas yra tai, kad autorė labai greitai keičia geriečius ir blogiečius, kai jau manau kad šio veikėjo charakteris aiškus – skyriaus gale tik BAM, pasikeitimai. Perskaičius šią knygą galima dar padiskutuoti apie veikėjus, jų poelgius, teisingumą, bei įvykių priežastis. Aš labai vertinu knygas, kurios ne tik turi įdomų siužetą, bet paliečia ir vertybinius dalykus, provokuoja mąstyti. Na, o pabaiga tai labai netikėta, protinga ir adekvati.
Vertinant knygą, tai man ji buvo viena tokių, kuri yra gera visą laiką. Labai didelė dalis knygų turi gerąją vietą, tai arba pradžioje įtraukia, arba reikia įsiskaityti, nes įdomumas atsiranda įpusėjus, o kai kurių būna labai geros pabaigos, bet iki tol reikia įkalbinėti save, kad nemesti knygos lauk. „Kartais aš meluoju“ man buvo viena tų, kur kaip pradedi skaityti susidomėjęs, taip ir baigi.
Aš manau tai gera knyga, o pabaigus skaityti net googlinau gal yra filmas, bet kaip supratau lyg nėra.
Knygos nugarėlė sako: Amberė nubunda ligoninėje. Ji negali pajudėti. Negali kalbėti. Negali atmerkti akių. Moteris girdi, kas vyksta aplinkui, bet aplinkiniai to nežino. Amberė neprisimena, kas jai nutiko, nors įtaria, kad su tuo kažkaip susijęs jos vyras Polas. Pasakojimas pirmuoju asmeniu šokinėja tarp paralyžiuotos dabarties, savaitės senumo įvykių ir prieš du dešimtmečius rašyto vaikiško dienoraščio įrašų.
Metai: 2017
Puslapių skaičius: 336
Knyga: nuosava
Vertinimas: 5/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *