Knygų apžvalgos

Abbi Waxman „Mažos pradžios: kaip užsiauginti gyvenimą“

Po paskutiniųjų knygų apie vaikų auginimą pajaučiau, kad noriu kažko jautraus. Šios knygos anotacija žadėjo jautrią, gražią ir šviesią istoriją apie moterį, kuri po vyro žūties automobilio avarijoje bando sulipdyti sau ir savo dukroms naują gyvenimą. Tikėjausi daug graudintis.
Lilianos vyras žuvo prieš trejus metus, tie metai jai ir jos dukroms buvo pragariški. Netekties skausmas užgožė viską – Lilianos protą, jausmus. Suprasdama, kad liko be vyro paramos, pagalbos, ji turi išlaikyti šeimą, būti atrama savo dukroms. Lilianai labai padeda jos sesuo, kuri ne tik sprendžia kasdienybės iššūkius, bet skatina gyventi, išeiti į pasimatymą, mylėti save. Nors Lilianos gyvenimas vyksta darbas – namai rėžimu, likimas jai turi paruošęs staigmenų, dėl darbo projekto, jai tenka lankyti daržininkystės kursuose, kuriuose sutikti žmonės, bei mokytojas Edvardas įneša naujų spalvų.
Knygoje buvo jautrių momentų, būtent tos vietos, kuriose pasakojama apie tuos trejus metus, kai Liliana mokėsi būti viena, kaip netektis palietė jos dukras – spaudė širdį, bet iš esmės knyga gana holivudinė ir šabloniška. Negalėčiau sakyti, kad nepatiko, tačiau man pritrūko autentiškumo. Gražus momentas apie Lilianos sesers pasišventimą maksimaliai padėti seseriai.
Tai knyga, kuri neša gražią mintį, kad mes galim atsitiesti, net po sunkiausių nesėkmių ir esam verti meilės, šilumos. Vietomis man ši knyga atrodė nutolus nuo gyvenimo realybės, kitais momentais atrodė labai reali ir apnuoginanti. Stiprus viduriukas.
Metai: 2018
Puslapių skaičius:352
Knyga: nuosava
Vertinimas: 3/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *