Perskaitytos knygos

Jael McHenry „Dvasių virtuvė“

dvasių-virtuvėVertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Man ši knyga pasirodė neverta tų visų pagyrų išrašytų leidinio nugarinėje dalyje. Taip – jos idėja prasminga, bet pats rašymo stilius nuobodokas, o patinka asmeniškai, aštresnės problematikos knygos.

Na merginai aspergeris, nu ką, gyvena ji sau, tas dvasias kvietinėjasi tai tyčia, tai ne, paslapčių, nelaimingos meilės, likimo ironijos, netekčių, visko yra, o baigiasi visiškai ramiai, su happy endu. Aš ją priskirčiau prie tų melancholiškų knygų. Ir taip, man nepatinka maisto gaminimas, o čia jo tiek daug, ir maždaug per tuos receptus reikia mokėt pajaust veikėjus. Ai, kažkaip paskaičiau, stengiausi nenumest, bet prastai ir gi nebuvo. Vis gi, kažkaip Jodi Picoult labiau paveiki.

Oficiali versija: Netekus tėvų, Aspergerio sindromą turinčios Džinės sielvartą pakeičia netikėtas atradimas – ji gali iškviesti mirusių artimųjų dvasias gamindama pagal jų pačių rašytus receptus.
Senelės perspėjimas „Neleisk jai“ ir paslaptingas laiškas, kuriame merginos tėvas prašo jos motinos atleidimo, sukelia Džinei daugybę klausimų: ko ji turinti saugotis, kas vyko tarp jos tėvų ir kaip susitaikyti su tais, kurių jau niekad nebeišvysi. Receptas po recepto – ir visi atsakymai Džinės rankose.

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 320

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *