Perskaitytos knygos

Helen Fielding „Bridžita Džouns. Ties proto riba“

Aš sakau: Dabar visi rimtų knygų skaitytojai galės užversti akis į dangų, nes artimiausi trys pasidalinimai apie perskaitytas knygas bus Bridžitos serija. Na, o man vasara ir norisi pozityvo, nes pastarosios knygos buvo emociškai nelengvos. Tuo metu vykau atostogų, todėl nesinorėjo gilių filosofijų ar dramų.
Pirmą dalį esu skaičius senų senovėje – būdama keliolikos, o įpusėjus skaityti antrąją dalį, susivokiau, kad ir šią skaičiau plius minus to paties amžiaus. Šį kartą knygą skaitėsi visai kitaip, nes dalis Bridžitos aprašomų nuotykių jau patirti savu kailiu. Buvo be galo smagu skaityti apie Tailandą, nes šią šalį esu aplankius ne kartą, todėl minimos absurdiškos situacijos atgaivino ir savus atsiminimus. Bridžitos santykiai su Marku Darsiu kupini nesusipratimų, kuriozinių situacijų, meilės trikampių.
Kažkokios didelės analizės nesirašo, nes tai tiesiog nuotaikinga knyga apie santykius, draugystę, karjerą, amžiną kovą su kilogramais ir norą mylėti.
Perskaičius šią knygą, atradau kad yra dar dvejos dalys, todėl grįžus iš atostogų jas įsigijau, o nuomone ir įspūdžiais pasidalinsiu jau greitai!
Knygos nugarėlė sako: Medžioklės metai baigėsi! Bet neilgam. „Bridžitos Džouns dienoraščio“ pabaigoje herojė žagsėdama nuėjo pasitikti saulėtekio su savo svajonių princu Marku Darsiu. Knygoje „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ iki ausų įsimylėjusiai herojei laimingai gyventi su išsvajotuoju Marku Darsiu lemta vos kelias savaites… Racionalus ir pedantiškas mylimasis yra tarsi gyvas priekaištas emociniam ir buitiniam Bridžitos chaosui, o ir išsvajotasis darbas pasirodo esąs toli gražu ne rojus. Susiklosčius tokioms aplinkybėms Bridžita nutaria leistis į tolimą kelionę – pačias blogiausias atostogas gyvenime.
Geras komiškas istorijas kuriančių rašytojų labai nedaug. Helen Fielding priklauso tai neapsakomai mažai grupelei išrinktųjų, sukūrusių herojus, apie kuriuos vien pagalvojus norisi šypsotis. Antroje knygoje apie Bridžitą Džouns romantiški santykiai su Marku Darsiu klostosi šauniai, bet likimas pakiša vieną kitą išbandymą, nublokšdamas į tolimąjį Tailandą ir nuodėmės verto Danielio Kliverio glėbį. Bridžita vėl su mumis. Labai gerai.
Metai: 2014
Puslapių skaičius:376
Knyga: nuosava
Vertinimas: 3/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *