Perskaitytos knygos

Helen Fielding „Bridžita Džouns. Pamišusi dėl meilės“

Aš sakau: Prieš imantis šios knygos esu mačiusi keletą nuomonių, kad trečioji dalis liūdna ir labai kitokia nei ankstesnės. Na, aš matyt buvau nusiteikus mega liūdnumui, bet ši knyga labai arti realybės. Ankstesnės dalys, buvo komedinio žanro knygos skirtos pakvatoti, o šioji sugebėjo ir pagraudinti, ir leisti smagiai nusijuokti.
Bridžitai link 50ies, ji vieniša dviejų vaikų mama. Šioje dalyje labai tikroviškai atvaizduotas netekties skausmas, grįžimas į gyvenimą, vaikų auginimo aktualijos. Visgi tai nėra ašarų spaudykla, daug smagių vietų apie tai kaip Bridžita bando šiuolaikiškai tweetint, eilinį kartą kovoja su svoriu, neria į naujas pažintis.
Iš visos serijos ši knyga man patiko labiausiai, nes autorė labai gerai sugebėjo keisti nuotaikas, iš Bridžitos nepadaryti vien aimanuojančios ar paauglystėj užstrigusios moters. Man ši knyga labai patiko, nors pabaigos vingius suodžiau gana anksti, todėl skaitymas pasidarė nebetoks intensyvus, tačiau visumoje pajaučiau, kad knyga subrandinta, o ne tep – lep parašyta.
Knygos nugarėlė sako: Ilgai lauktoje trečioje knygoje „Bridžita Džouns. Pamišusi dėl meilės“ žavioji herojė išgyvena naują etapą. Nors keičiasi jos kūno formos ir drabužių dydžiai, o kova su nesuvokiamai sudėtingais nuotolinio valdymo pulteliais tik įgauna pagreitį, ji išlieka ta pati neįveikiama ir jaudinanti būtybė, kurią prisimename iš ankstesnių romanų.
Bridžitai tenka susidoroti su vienišos motinos vaidmeniu, įveikti tviterį, SMS susirašinėjimą ir kitas technologijas, iš naujo atrasti savo seksualumą, net būnant – atsargiai, tuoj bus labai baisūs, pasenę žodžiai! – vidutinio amžiaus.
Metai: 2014
Puslapių skaičius: 424
Knyga: nuosava
Vertinimas: 4/5
1 – nieko gero, 2 – jau geriau, 3 – visai gerai, 4 – labai gerai, 5 – nuostabu

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *