Perskaitytos knygos

Fern Michaels „Pilkoji pelytė“

Pilkoji-pelyte_p1Vertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Ši knyga pas mane papuolė dėl geros akcijos ir mažo formato, nes patogus variantas kelionėje. Tai gi vienoje kelionėje ir suskaičiau šią knygą. Man patiko. Gali būti, kad patiko, nes nesitikėjau nieko gero.

Apie ką? Aš tai sakyčiau apie praeitį, kuri neduoda ramybės. Apie išprievartavimą ir jo žalą moterims, apie kvailus studentus, apie melu pagrįstą gyvenimą.

Kaip ir gyvenime nusprendžiam sudėti taškus ant „i“, taip ir čia visa istorija apie tai, kaip moteris padaro tai, ko nepadarė savu laiku. Mane truputį erzino mistikos intarpai, kai šnekasi su mirusiu vaiku, su savo mirusia motina ir susimąstai tai čia žiūrėt kaip į mistinį kokį romaną ar šiaip pramoginį romaną. Daug kur atsiliepimai vyrauja, kad pritrūko kažkokių psichologinių įžvalgų, aš kažkaip manau, kad jei ne kiaušinis vietoj galvos, tai paprastais žodžiais pasakyti svarbūs dalykai yra žymiai paveikiau nei psichologiniai traktatai. Pačiam pasukt smegeninę galima.

Man patiko, nes nepadaryta iš siužeto didžiausia tragedija ir nenueita bukuoju keliu. Kelionėje ir prieš miegą pats tas.

Oficiali versija: Kiek prisimena, Džeinė visada save laikė stora ir nerangia, o drovumas trukdė susirasti draugų. Taip slinko gražiausi metai palinkus prie mokslų ir nedrąsiai svajojant apie ateitį. Tačiau dabar jai nieko netrūksta – namai, pinigai, verslas, rūpestingi artimieji ir abipusė meilė.
Tiktai ramybės nėra – sąžinę slegia praeities paslaptis: ji žino priežastį, dėl ko prieš pat savo vestuves nusižudė jauna, labai graži mergina, kurios draugystę Džeinė itin brangino.

Knyga: nuosava

Puslapių skaičius : 416

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *