Perskaitytos knygos

Emily Giffin „Mylėti tą, kuris šalia?“

myleti-ta-kuris-salia-1Vertinimas: 5/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Vienas iš įdomesnių tokio pobūdžio skaitinių. Siužetą labai gerai atspindi anotacija (tas atvejis, kai anotacija reali), o didžiausias klausimas ar veikėja Elen Dempsi pasirinks grįžti pas savo buvusį ar susivoks, kad santuoka yra santuoka ir nėr čia ko blaškytis. Visa ta gyvenimo istorija yra sudėliota labai realistiškai, atskleisti praeities įvykiai, kaltės jausmas, pasimetimas, atsakomybė. Man patiko, kad autorė nekelia pseudoproblemų, o nagrinėja vidinį žmogaus pasaulį, neskirsto gerų ir blogų veikėjų, nehiperbolizuoja, kas yra būdinga romanuose.
Man šis romanas išsiskyrė iš visų kitų, kuriuos esu skaičius, kurie pasižymėjo nusaldinimu ir aiškia pabaiga. Realistiškas romanas, labai tiks, toms (o gal ir tiems), kas suka galva dėl buvusių. Pabaiga taip pat sugalvota protinga ir racionali.
Nelabai patiko pavadinimas, manau būtų geriau tikęs kiek kitoks, solidesnis, atspindintis istoriją, nes šalia gali būti ir kaimynas, nereiškia, kad jį mylėti reikia. Tikėtina, kad trilerių ar istorinių romanų fanai, nelabai ką įdomaus ras šioje knygoje, bet romanų skaitovams, kurie ieško rimtų dalykų paprastais žodžiais – pats tas.
Oficiali versija: Jei negali pamiršti to, kuris pasipustė padus, ar gali mylėti tą, kuris šalia? Elen Dempsi yra laimingai ištekėjusi už linksmuolio mėlynakio Endžio. Nuo pat pirmų dienų jų santuoka ne tik atrodo tobula – ji yra tobula. Tačiau vieną lemtingą dieną Elen sankryžoje susitinka Leo – vaikiną, kuris kažkada sudaužė jai širdį ir paliko nieko dorai nepaaiškinęs. Susitikimas su juo sukėlė seniai užslopintus jausmus ir Elen kilo klausimas, ar jos idealus gyvenimas yra tikrai tai, ko ji trokšta. Galiausiai Elen bauginamai suvokia, kad ateina diena, kai privalo pasirinkti tą, kurį myli iš tiesų.
Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 360

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *