Perskaitytos knygos

Debbie Macomber “Ketvirtadieniais aštuntą”

skdmketvirtadieniais8115x185-3dVertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Nors knygos išorė primena tuos kišeninius intelekto nesužalotus romanus, šį kartą išorė apgaulinga (beje man patinka paveiksliukai su puodeliais). Taigi viskas šiame romane sukasi apie keturias skirtingo amžiaus moteris, kurios susiduria su tokiomis problemomis, kaip: netikėtas neštumas brandžiame amžiuje, smurtas, mirtys, ir kiti gyvenimo nesklandumai. Ko aš pasigedau?… Pasigedau įžvalgų ir nestandartinio mąstymo gyvenimo bėdose, visgi knyga turėtų skatinti susimąstyti, o čia tiesiog aprašo įvykius. Skaudu, baisu, įvyko ir mano draugės draugės draugei, bet kai pagalvoji tai kas iš to. Visgi knygą įvertinau gerai, nes man patiko įvykių gausa, nedidelis formatas ir keletas netikėtumų. Netikėtumus literatūroje paskutiniu metu labai vertinu. Rekomenduoju kaip moterišką savaitgalio knygą. Siužetas „sukaltas“ taip, kad bet kurio amžiaus skaitytoja ras kažką iš savo gyvenimo.

Oficiali versija: Ketvirtadienis, 8 val. ryto. Pusryčių klubas! Kavinė „Mokos akimirkos“.
Kiekvieną savaitę keturios moterys įrašydavo šiuos žodžius į darbo kalendorių. Jos susitikdavo prie pusryčių stalo ir kalbėdavosi apie atrastas gyvenimo tiesas.
Klerei teko išgyventi netikėtas skyrybas. Ji nesitvėrė pykčiu ir troško atkeršyti, kol sužinojo apie buvusį vyrą tai, kas paskatino pervertinti savo poelgius.
Karenai nėra net trisdešimt. Ji tiki, kad tokio amžiaus būtina priimti iššūkius ir siekti savo svajonių. Jos svajonė – tapti aktore. Nors, tėvų nuomone, Karena turėtų elgtis taip kaip jos praktiškoji sesuo.
Liza – šeštą dešimtį bebaigianti našlė, turinti puikų darbą. Ši moteris nusprendė branginti kiekvieną gyvenimo akimirką. Kodėl gi ne, jei gyvenimas siūlo ir romantinių galimybių?
Džulijai netrukus sukaks keturiasdešimt. Jos vyras – gerbiamas mokyklos direktorius, vaikai jau paaugliai, o ir ji pati pradėjo savo verslą. Viskas klostosi kaip numatyta, kol Džulija sužino, kad laukiasi kūdikio.
Ketvirtadieniais aštuntą laikas pagalvoti apie savo gyvenimą. Ir apie drauges…
Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 380

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *