Perskaitytos knygos

Caroline Brehat „Aš mylėjau manipuliuotoją“

manipuliuotojasVertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš  sakau: Ši knyga gulėjo tarp visų neskaitytų knygų, pasimetus, susisukus, nes minkšti viršeliai, nedidelis formatas beveik garantuoja knygai tokį likimą. Kaip suprantu tai knygos istorija realios, išgyventos istorijos modifikacija su pakeistais vardais ir t.t. Pradžioje bijojau, kad bus kokios nors kvailos verkaujančios bobos istorija kokie vyrai blogi, tačiau jau iškart pasakysiu taip nėra. Siužetas apie tai kaip moteris susipažįsta su vyruku, kuris būna tai labai švelnus, tai labai grubus, keičiantis savo nuomonę per dažnai ir kardinaliai, kas išbalansuoja santykius. Tai knyga apie psichologinį terorą, apie tai, kaip žmogus patraukliai gali atrodyti viešumoje ir koks tironas gali būti už namų durų, kaip moteris ieško išsilaisvinimo ir kas man labiausiai patiko pabaiga – labai realistiška, kupina kompromisų ir vilties. (neatvyko koks užjūrio milijardierius, neatvežė žiedo su deimantu it kumštis ir jokio kvailo ilgai ir laimingo)

Tiesa, mielai galėtų būti ši knyga storesnė ir istorija būti žymiai ilgesnė. Rekomenduoju pasiskaityti visoms moteriškėms, o ypač toms, kurioms vyrukų tam tikras elgesys pasirodo įtartinas.

Oficiali versija: Ši istorija prasideda kaip pasaka. Moteris sutinka vyrą – gražų, talentingą, romantišką idealistą, ir jie vienas kitą beprotiškai pamilsta. Vyras pasirodo esąs tikras svajonių princas: švelnus, dėmesingas, protingas. Jie greitai ima lauktis kūdikio ir susituokia. Tačiau pasaka pamažu keičiasi, vis labiau primindama siaubo istoriją, pilną priekaištų, barnių ir smurto. Moteris nesupranta, kas vyksta. Jos gyvenimo vyras iš princo virsta pabaisa.

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 170

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *