Perskaitytos knygos

Andreas Moritz „Laikas atgimti“

atgimtVertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Šiaip jau aš tokių knygų neskaitau. Kaip neskaitau ir „Vampyrų akademijos“. Kaip bebūtų tokio pobūdžio knygos verčia stabtelti gyvenimo verpete ir truputį pamąstyti.

Yra dalykai, kuriais aš labai tikiu, pavyzdžiui minties galia, streso žala, psichologinės sveikatos įtaka pasiekimams ir gyvenimo kokybei, tai todėl man tas protingas dėdė iš knygos puslapių priminė, kad reikia atsižvelgt į dvasingesnius dalykus nei egzaminai, sąskaitos, eismo spūstys ir t.t. Tačiau nuo knygos vidurio pasidarė laaaabai jau dvasingi dalykai: Dievas, karma, joga, meditacija. Tuo reikia domėtis iš širdies, praktikuoti, tada manau palies tekstas giliau, nes aš nuo tos vietos pradėjau skaityti labiau bendro išprusimo lygiui, bet ne praktikavimo kasdienybėje.

Iš esmės nėra ką daugžodžiauti arba aktuali ši tema, arba ne. Man labiau patinka knygos skatinančios pozityvų mąstymą, meditaciją pritaikytos šių dienų tempui. Negaliu gi dabar visko mesti ir išvažiuoti laimės gaudyt į Himalajus, kažkam gi reikia sutartis ruošti ir su klientais bendrauti.

Oficiali versija: Ši knyga jus pažadins. Jūs gausite žinių, kurios padės jums transformuotis, idant jūsų rašomas gyvenimo scenarijus būtų sklandesnis ir šviesesnis. Knyga papasakos, kaip atkurti kūno, proto ir dvasios vienybę. Be to, ji padės jums nustatyti ir pakeisti ribojančius, o kartais ir neigiamą poveikį turinčius įsitikinimus – tokius, kurie jums trukdo bendrauti su žmonėmis, neleidžia geriau pažinti savęs ir savo galimybių.

Šioje knygoje žinomas gydūnas ir ajurvedos žinovas Andreas Moritzas kalba apie natūralius sveikatos palaikymo būdus, apie mūsų ryšį su gamta ir santykius su visa gyvybe, kurios dalis mes esame.
Knyga: nuosava
Puslapių skaičius :272

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *