Perskaitytos knygos

Amanda Quick „Pavojingasis“

amanda-quick-pavojingasis-1Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Esu įsitikinimų auka ir istorijos ne fanė (ypač grožinėje literatūroje). Viskas vyksta lordų ir milordų laikais, kai žmona į savo vyrą žiūrėjo kaip į dievą, o jau netyčia susilietusios rankos, tai išvis sensacijos. Visokie kvietimai į dvikovas, už tai, kad įžeidė žmoną, nes pasakė, kad suknelė vulgari, man taip svetima. Aš puikiai suprantu, kad gi buvo ne atspalvių laikai, nu bet vis tiek…Kai kalbant į vyrą negalima akių pakelt, skaitau ir galvoju, nu geras. Svarbiausia, kad visa tai išvis ne esmė. Veiksmas tai apie kažkokį tų laikų ypatingą šiurpą keliantį vyrą, ir moterį, kuri tiria antgamtinius reikalus, bylas. Bet tai dažniausiai tas vyras sako lik namie moterie, o ji paslapčia išsliūkina ir jie vienas kitą išgelbėja.

Bandžiau koncentruotis į detektyvo liniją, bet kažkaip ne itin jis man įdomus buvo.

Kas keisčiausia, kad apie šią knygą ir girdėjau, ir skaičiau labai gerus atsiliepimus. Nežinau, kas ten taip žavi.

Šiaip aš nesu šio lordiško – milordiško laikotarpio mėgėja ir dažniausiai tokių knygų neskaitau.
Oficiali versija: Kvapą gniaužiantis pasakojimas apie aistrą, pavojus ir ryžtą iš žėrinčios pokylių salės nukels į įspūdingą užmiesčio rezidenciją, skendinčią šešėliuose.
Dvidešimt penkerių Prudensė Meriveter puikiai supranta, kuo rizikuoja belsdamasi į džentelmeno namų duris vėlyvą naktį. Bet tik taip ji gali sutrukdyti karštakošio savo brolio ir liūdnai pagarsėjusio grafo Sebastiano Eindželstono dvikovą. Grafas leidžiasi įkalbamas, o prieš aušrą susitarimą patvirtina bučiniu.
Ugningo būdo mergina susižavi vyru, kurio gyvenime daugiau sutemų nei saulės šviesos. Dėl savo beatodairiškumo Prudensė nuolat įsivelia į pavojus. O Sebastianas pasijunta vienu metu plėšomas įnirtingo troškimo ją suvilioti ir nenugalimo poreikio ginti. Netrukus Prudensei išties prireikia apsaugos…

Knyga: skolinta
Puslapių skaičius : 412

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *