Perskaitytos knygos

Alicia Gutje „Mėlynas rūkas“ II dalis

melynas rukas 2Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Nelabai supratau antros dalies paskirties. Parašyta tam, kad parašyt. Gyvena herojai prabangoje, kuri išreikšta labai bukai, kad kelia tik šypseną. Manau pats blogiausias jausmas skaitant romaną, pasijaust, kad skaitai kažką iš fantastikos srities. Moteriškei nieko nereikia, o vyras perka visokius brangius daiktelius, o ji aikčioja kaip jai nieko nereikia, bet viską priima. Žodžiu, kai jai pervedė šešis miliardus, tai nusikvatojau net. Kam taip perspausti? Skaitant mane nuolat blaškė visokių dovanų aprašymai, kurie absoliučiai jokio vaidmens neturėjo. Fantazijos autorei rašyti apie etiketes ir briliantus netrūksta, bet kas iš to?. Nepatiko, kad nėra jokio veiksmo, tarpais kažkas nutinka, bet jau žinia iš karto, kad pasirodys super herojus, o vėliau kažką padovanos. Tikras ROMANAS, saldu saldu. Atrodo, kad užsiciklinau su tom dovanom, bet kad nieko daugiau ir neprisimenu. Įdomumo dėlei pasiskaičiau atsiliepimus, nuomonė sutapo su daugumos.

Oficiali versija: „Jokia kaukė negali ilgai slėpti esamos ir simuliuoti nesamos meilės.“
Emos ir Meto jausmams nepavaldus nei laikas, nei atstumas… Tai, kas juodu sieja, yra daugiau nei nenumaldoma aistra. Ar ši ryšis atstumti Maiką, dabartinį savo sužadėtinį, ir dar kartą patikėti Meto meile?

Knyga: paskolinta
Puslapių skaičius : 632

Patinka(9)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *