Perskaitytos knygos

Alice Hoffman „Trečiasis angelas“

download (4)Vertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Kaip gyvenime būna ir pasitaiko atsidurti netinkamu metu, netinkamoje vietoje, taip ir aš pačiupau savaitgaliui pliaže ne tą knygą. Ši knyga reikalauja skirti jai laiko, jos pajaust nesigaus jei skaitysit kalbėdami su namiškiais, rašydami sms draugams ar žiūrėdami filmą.

Knygą sudaro trys dramatiškos istorijos. Nėra per daug hiperbolizavimo ar persunkto dramatizmo, esmę išlaiko netikėti posūkiai ir kaip veikėjai išgyvena likimo išdaigas. Nemėgstu atpasakoti siužeto, todėl tikrai neanalizuosiu kas buvo, tiesiog centre knaisiojimasis po žmogaus psichologiją, elgesį ir socialinius ryšius. Stiprioji pusė – netikėtumas.

Idealus variantas, kas mėgsta skaityti apie „rimtus dalykus“, bet neturi daug laiko skaitymui, nes knyga nestora ir suskaitoma per porą vakarų.

Man patiko lakoniškas rašymo stilius, taip pat nebuvo pirmoko pamokslo „ gyvenimas nuostabus džiaukitės“ tiesiog arba pajauti mintį, arba ne. O gal kiekvienas atras vis kitų dalykų.

Gražus akcentas apie trečią angelą, kad yra gyvybės ir mirties angelai, ir yra treti, gyvenantys tarp mūsų, kuriems galbūt reikia pagalbos ir supratimo.
Todėl aš reguliariai ir apsidairau kas aplinkui darosi, gal koks angelas aplinkui.

Oficiali versija: Meilė būna gera ir bloga. Kai kada meilė padeda žmogui pakilti virš savo silpnybių, o kartais beviltiškai užgriūva tada, kai mažiausiai jos nori ar lauki.
Neįtikėtinai įdomus, užburiantis pasakojimas apie trijų moterų meilę trim vyrams, kurie nebuvo joms skirti. Kietakaktė Madlina Heler beviltiškai susižavi sesers sužadėtiniu… Frida Luis, kaimo gydytojo duktė, pabėga iš namų ir tampa nenusisekusios roko žvaigždės mūza… O gražuolė Brina Evans verčiama ištekėti, nors tebemyli savo vyrą, su kuriuo susituokė slapčiomis. Romano centre – Liusė Grin, kaltinanti save dėl tragedijos, kurios liudytoja tapo vos dvylikos metų.
Knyga: nuosava
Puslapių skaičius :264

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *