Be pavadinimo

Danija (Kopenhaga)

copKeliauju aš dažniau, nei rašau čia. Aš ne Makalius ir iš mano įrašo ko gero neįmanoma susidaryti įspūdžio verta keliauti, ar ne. Šiaip aš manau, kad verta pabūti visur, kur tik įmanoma, įskaitant ir Bermudų trikampį, nes patirtis yra neįkainojama, kuria suteikia vaizdai, pasiklydimai ir šalies mentalitetas.

IMG_5812Kuo man patinka danai, tuo, kad jie nenužiūri, nevertina aprangos ir visų tų išorės atributų. Važiuoja su savo dviračiu ir tiek žinių. Be dviračio Danijoje vargu ar išgyvensi. Aprangai niekas ten didelio dėmesio neteikia, nes gali išeiti pasipuošęs, atklydęs lietaus debesis tave sulis iki apatinių, su plaukais tas pats. Vėjas. Vėjas. Vėjas.

Aš lankiausi antrą kartą Danijoje ir Kopenhagoje, prieš kurį laiką gyvenau Odense, todėl viskas pažįstama. Kultūrinio šoko tikėtis neverta, daug pub’ų, daug alaus ir daug kur mirtinai prirūkyta. Chillina visi.

Ką mes aplankėm?. KrisIMG_5799tianiją. A la mūsų Užupis tik su daug daug žolės, negalima fotografuoti, negalima bėgioti. Pabuvom trumpai, nes nelabai aktualu. Aplankėm undinėlę, kuri nėra įspūdinga, aplankėm karalienės Margaretos pilį, išmindėm senamiestį, pilis išžiūrėjom, apėjom nemažai parkų ir skverų pakeliui.

Kainos ne mažos, ypač kavinėse. Gyvenome svečių namuose, kaina adekvati, kambarys labai erdvus, gyventojų nedaug ir šoko negavom, tokį apsigyvenimo būdą galima bus kada ir pakartoti.

Man patinka Danijoje, ne dėl to, kad ten kažkas įspūdingo ar atsiveria neregėti vaizdai, o dėl tos lengvumo dvasios ir gerų studentiškų laikų.

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *