Perskaitytos knygos

Peter Hoeg „Dramblių prižiūrėtojų vaikai“

drambliu priziuretojaiVertinimas: 2/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Idealiai atitinka mano skirtą įvertinimą – „pakenčiama, skaityti nuobodoka“. Labai daug skaičiau teigiamų atsiliepimų apie šią knygą, o kai pirkau mane net pardavėja pagyrė, tikėjausi, kad nudžioviau perlų perlą. Skaičiau labai ilgai, su labai dideliu nuoboduliu. Daug ko nesupratau, nes tingėjau tiesiog galvoti kas čia su kuo. Nei rašymo stilius ir ironija, kurią gyrė – manęs visiškai nesužavėjo. Vietomis kažkokie futuristiniai ir fantastiniai pakliedėjimai. Jaučiu ši knyga bus metų nusivylimas. Man labai patinka realistinio žanro knygos, momentais paskaitau kažką iš mistiškų knygų kategorijos, o čia toks miksas, nusiteiki gilintis į kokį dialogą, bac ateina nykštukas.

Žodžiu….

Džiaugiuosi, kad kažkam patinka ši knyga.

Oficiali versija: Naujausiame visai šeimai skirtame romane P. Høegas kalba apie tai, kas jam ir daugumai mūsų yra išties svarbu. Svarbu žinoti, dėl ko mes gyvename, svarbu rasti laimę ir tikėjimą. Kiekvienas iš mūsų savyje nešiojasi vidinį dramblį: ilgesį kažko, kas yra daug didesnis už mus pačius. Tokį ilgesį nešiojasi ir Finų šeima: tėvas pastorius, motina bažnyčios vargonininkė, trys vaikai, – iš pirmo žvilgsnio visiškai normalūs žmonės. Tačiau taip tik atrodo. Vieną gražią dieną abu tėvai paslaptingai dingsta. Žinodami, kad jie jau buvo įsivėlę į nemalonumus su policija dėl abejotinos kilmės stebuklų, vaikai leidžiasi jų pėdomis, norėdami sužinoti, ką gi sumanė gimdytojai, ir apsaugoti juos nuo dar didesnių problemų. Keturiolikmetis Pėteris ir nepaprastai protinga jo sesuo Tiltė pradeda kvapą gniaužiančią paieškų kampaniją – ir tarp netikrų pranašų, ezoterikų, policininkų bei šventųjų aptinka duris, vedančias į laimę.

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 415

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *