Perskaitytos knygos

Mike Gayle „Vakarienė dviese“

vakariene-dviems-1Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Panašu, kad įvyko nusivylimas. Blogai. „Mano svajonių merginą“ išgyriau, palaiminau. Bet ši knyga, kažkoks nesusipratimas. Rašo apie tokius sukrečiančius dalykus kaip persileidimas, melas, nesantuokiniai vaikai taip paprastai lyg apie duoną kasdieninę. Į nieką neįsigilinta, primena pasakėčią: nuėjo, pamatė, supyko/apsidžiaugė/nuliūdo… Kažkokie elementarūs dalykai be jokių įžvalgų. Leidėjai, gal rankraščio neskaitė arba skaitė sedėdami facebook‘e. Tiesa, knyga labai greitai skaitosi. Ne dėl to, jog siužetas įtraukiantis, tiesiog tekstas užima maždaug puse puslapio kišeninio knygos formato.
Netaupom nei pinigų, nei medžių. Prastokai.

Oficiali versija: „Vakarienė dviese“ – lengvas, šmaikštus ir protingas romanas, kuriame vyrai ras savo sielos dvynį, o moterys – patarimų vadovą, kaip išgyventi su vyrais ir suprasti juos.
„Vakarienė dviese“ – romanas apie Deivą ir Izę, trisdešimtmečių porą. Apie Deivą – aistringą muzikos mylėtoją, dirbantį muzikai skirtame žurnale. Izė kitame žurnale rašo apie tai, kas rūpi moterims. Tačiau labiau už viską Deivas trokšta tapti tėčiu.
Pagaliau – nuostabi naujiena: Izė laukiasi!

Dar viena naujiena, kur kas blogesnė: Deivo žurnalas uždaromas. Tačiau išeitis randama netikėtai – Deivas tampa paauglių žurnalo patarėju. Tai yra, atsakinėja į nesuskaičiuojamą daugybę laiškų su klausimais: kaip bučiuotis? Ar gerai įsimylėti geriausios draugės vaikiną? Ką daryti, kad jam patikčiau? Ir Deivui puikiai sekasi!
Ir trečioji naujiena, kuri aukštyn kojom apverčia visą Deivo gyvenimą. Nes Deivas gauna laišką, įveliantį jį iki šiol nepatirtų problemų sūkurį..
Knyga: nuosava
Puslapių skaičius :359

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *