Perskaitytos knygos

Laurent Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“

cdb_Dievas-visada-keliauja-incognito_p1Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Nepuoliau aprašinėti vos perskaičius šios knygos ir tai dariau sąmoningai. Palaukus suvokiau, kad iš šios knygos išliekamojo poveikio nėra. O gaila tikrai. Parašyta ji gana įtaigiai, pagrindinis veikėjas man artimas savo nesėkmėm ir užguitu gyvenimu. Tačiau jis sutiko gerąjį dėdę, kuris išmokė koučingo paslapčių, ko pasekoje ėmė stebuklingai pasitikėti savimi. Kol skaičiau man patiko – bet perskaičius pasižymiu pliusą ir tiek. Pabaiga kiek muilo opera santa barbara, bet prieš miegą paskaitymui kodėl gi ne. Pastaruoju metu nepapuola man į rankas knygos, kurios sukrėstų, nuo kurių negalėčiau atsitraukti.

Oficiali versija: Knygoje pasakojama istorija panardina į svaigią Paryžiaus vasaros atmosferą ir kviečia susimąstyti: kas gali paskatinti mus įveikti savo baimes, susikaustymą bei įpročius ir, kai gyvenimas nebeteikia džiaugsmo, priversti išsukti iš įprasto kelio?
Įsivaizduokite – nepažįstamas žmogus išgelbsti jums gyvybę mainais už pasižadėjimą daryti viską, ko tik jis pareikalaus… jūsų paties labui. Priremtas prie sienos sutinkate ir atsiduriate keistoje padėtyje: regis, viskas ima slysti iš rankų… Jūsų gyvenimas – nebe jūsų valioje, tačiau daugeliu atžvilgių gerokai įdomesnis nei anksčiau! Vis dėlto pamažu apninka abejonės: ko iš tikrųjų siekia tas žmogus, kuris kišasi į jūsų gyvenimą? Kas jis toks? Ir kas tie paslaptingi jo aplinkos žmonės?

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 360

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *