Perskaitytos knygos

Ilzė Butkutė „Atleisk savo šefą“

AtleiskSavoSefa_virselisVertinimas: 5/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Ši knyga (na tarkim knyga, nes 74 puslapiai sunkiai traukia link knygos, kai žurnalas „Žmonės“ kone dvigubai viršijja puslapių skaičiumi, na bet tebunie)lyg pirmokui ABC, tik skirta suaugusiam, ką daryti jei sutikai blogą ir nesąžiningą darbdavį. Teisės aktai paaiškinami su humoru, bet aiškiai, kad aiškiau jau ir nebegali būti. Iš esmės nesvarbu ar šiuo metu tau gerai darbų pasaulyje, ar blogi laikai atėjo, žinoti ir gaudytis manau derėtų kiekvienam. Tik klausimas kiek žmonių atstovi iškelta galva už save, o su kiek įvyksta „susitarimai“. Įdomu kada ir kuris „susitarimas“ buvo darbuotojo naudai?. Tokie dalykai parodo ant kiek tu esi nuolankus, o ne vienas išėjo taip kaip stovi, tai gi prevencijai dėl išnaudojimo darbe – puikus variantas.

Tik kaina – brangoka ir informacijos šia tema buvo prirašyt galima ne 70 puslapių, o septynis tomus. Tikiuosi bus papildymas ir greit.

Oficiali versija: Knygoje pasakojama tikra istorija, nutikusi vienoje didelėje reklamos agentūroje Vilniuje. Įmonės vadovai daug metų didžiavosi „gebėjimu susitarti“, kitaip tariant — atleisti žmones be išeitinių
kompensacijų, išguiti iš darbo po motinystės atostogų grįžusias moteris, ir panašiais socialiai „atsakingo“ verslo simptomais.

Sužinojusi apie jos kūrybinės komandos naikinimą, Ilzė nepasidavė šefo manipuliacijoms — tarėsi su advokatais, nagrinėjo Darbo kodeksą ir filmavo pokalbius su vadovu slapta kamera (dalis pokalbių pateikiama knygoje).

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 74

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *